[Łęczna] Oferta firmy urzędnika ratusza wygrywa konkurs różnicą 47 złotych!

Pamiętacie jeszcze informację o tym jak urzędnicy łęczyńskiego ratusza dorabiają pod rządami Leszka Włodarskiego? (LINK)
Do poprzedniego tekstu warto dodać jeszcze jedno. Firma Kierownika referatu inwestycji i rozwoju gminy, pokonała konkurenta w konkursie o… 47,70 PLN. Wartość zamówienia to 27 000 PLN!

Konkurs dotyczył sprawowania nadzoru inwestorskiego w branży konstrukcyjno-budowlanej przy realizacji inwestycji pn. ” Budowa budynku mieszkalno-usługowego przy Rynku II”

W konkursie wystartowało 5 podmiotów. Wygrała firma kierownika Kochańskiego różnicą zaledwie 47,70 PLN przy zamówieniu o wartości 27 000 PLN. To się nazywa szczeście!

Jeszcze jeden szczegół. Wyżej opisane postępowanie prowadziła… podwładna Pana kierownika 🙂

Dla niedowiarków protokół:

Pytacie o komentarz? Będzie filmowy!

Udostępnij ten wpis!

17 przemyślenia na temat „[Łęczna] Oferta firmy urzędnika ratusza wygrywa konkurs różnicą 47 złotych!

 1. Oj sorki ci pracownicy mieli umowy zlecenia z UM w Łęcznej! i być może maja ,przecież jest w rejestrze do wiadomości publicznej.

  1. psistanek ( co za segregacja gdzie właściciele innych zwierząt ) albo kostka betonowa pod dupę przy amfiteatrze rozpierdolonym za 120 tysięcy a co największe wały robi się przy dużych słomanych inwestycjach

 2. A czy kiedyś nie pisaliśmy juz że pracownicy ref.inwrstycji mają działalność gospodarczą i mają umowy zlecenia z U M nie w Łęcznej na te same czynności co w tzw.zakresach czynności ?ich firmy wykonują zadania na to co oni powinni wykonywać w ramach stosunku pracy

 3. Nasuwa się jedno pytanie, czy konkurs (przetarg)jest sprawiedliwy? według mnie nie!! ponieważ oferta urzędnika mogła wpłynąć parę minut przed końcem konkursu a on sam wiedział od kolegów co mogą inni zaoferować!! w tym urzędzie tylko ratuje cba lub Fiałkowski i nic innego!! oni i tak jak pomyślą gdyby pan Mariusz został burmistrzem to trzęsą portkami. CZYSTKI I WYJAZD NA SZPARAGI

  1. Dziękuję za zaufanie.
   No właśnie wiele osób wie, że w moim przypadku takie praktyki byłyby niedopuszczalne. Dlatego też niektóre osoby zrobią wszystko byleby nie doszło do zmiany na stanowisku burmistrza. Wolą żeby był nim ktokolwiek, najlepiej żeby się nie znał, nie odzywał, żeby można nim było kierować i robić swoje. A mieszkańcy dostają kolejne podwyżki. Radni też siedzą cichutko.

   Dlatego tak istotne jest informowanie mieszkańców o takich praktykach. Proszę pamiętać, że czym większa jest świadomość mieszkańców, tym mniejsze jest przyzwolenie na tego typu działania.

   1. Panie Mariuszu żeby było jasne czy wszystko ok proszę o sprawdzenie kiedy wpłynęła oferta pana z UM i czy była to ostatnia oferta bo było to pewnie składane na dziennik bądź e-mail. I okaże się czy wszystko prawidłowe czy może ktoś podpowiedział. Proszę o info na stronie lle24. Jak oferta była ostatnia to sprawa chyba do wyjaśnienia.

    1. Dzięki za cenne uwagi. W najbliższym czasie zapytam o to UM. Jestem przekonany, że już pracują nad właściwą odpowiedzią 😉

  1. Dla leniwych opublikuję treść tego artykułu:
   Art. 30.
   Zakaz wykonywania niektórych zajęć przez pracownika samorządowego
   1.
   Pracownik samorządowy zatrudniony na stanowisku urzędniczym, w tym kierowniczym stanowisku urzędniczym, nie może wykonywać zajęć pozostających w sprzeczności lub związanych z zajęciami, które wykonuje w ramach obowiązków służbowych, wywołujących uzasadnione podejrzenie o stronniczość lub interesowność oraz zajęć sprzecznych z obowiązkami wynikającymi z ustawy.

   2.
   W przypadku stwierdzenia naruszenia przez pracownika samorządowego któregokolwiek z zakazów, o których mowa w ust. 1, niezwłocznie rozwiązuje się z nim, bez wypowiedzenia, stosunek pracy w trybie art. 52 rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia z winy pracownika § 2 i 3 Kodeksu pracy lub odwołuje się go ze stanowiska.

   1. w Łęcznej naciąga się ,lub całkowicie olewa Samorządność -jeżeli jest zapis o..;NIE DORABIANIU (CHAŁTURZENIU ) PRZEZ SAMORZĄDOWCÓW I RADNYCH —-TO NIE DZIAŁAMY W LEWYCH INTERESACH —NA TE OSOBY TEŻ JEST KARA DYSCYPLINARNA LUB SĄD KARNY –ŻYCZĘ JESZCZE RAZ UCZCIWIE PRZEPROWADZENIA PRZETARGU Z WYŁĄCZENIEM TYCH (CIOTEK I WUJKÓW )

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.