[Łęczna] Pal Hajs TV i WuWunio z wizytą w Dolinie Dinozaurów! [VIDEO]

Ekipa satyrycznego programu Pal Hajs TV dotarła do grodu dzika. Celem była Łęczyńska Dolina Dinozaurów. Prowadzący jest miłośnikiem parków dinozaurów i obiecał sobie, że odwiedzi wszystkie takie parki w naszym kraju.
Jesteście ciekawi, jak wypadło Podzamcze? Zobaczcie sami!

Pierwszym, znanym dinoparkiem w Polsce był JuraPark w Bałtowie, który od razu po otwarciu cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Następne zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu. Dziś w naszym kraju mamy już kilkadziesiąt obiektów tego typu, jednak wszystkie one bledną w blasku Łęczyńskiej Doliny Dinozaurów.
Jest to prawdziwa mekka miłośników prehistorycznych gadów. Miejsce, które powinien odwiedzić każdy miłośnik dinozaurów.
– czytamy w informacji zamieszczonej przez autora pod filmem.


Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "[Łęczna] Pal Hajs TV i WuWunio z wizytą w Dolinie Dinozaurów! [VIDEO]"

 1. lolek pisze:

  on ewidentnie wyśmiał te figury jaki wstyd ludzie!!!!!!!!!!!!!

 2. marzanna pisze:

  No patrz Pan, i nie chciał ten turysta zobaczyć kładki Włodarskiego za dwie bańki, ani nawet starówki za dziesiątki milionów. To powinno dać do myślenia władzy, która wydaje pieniądze bez sensu i bez opamiętania.

  • kaktusgrandfolris pisze:

   nie będzie tych panów u władzy i mnie i ciebie a kładka zostanie i dobrze ja lubię i podziwiam to co robi się dla potomnych nie tylko to co pod nosem

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes