Łęczna: Pijacki rajd zakończył na ul. Polnej. Spowodował dwie kolizje! [Zdjęcia]

Do zdarzenia doszło wczoraj w Łęcznej. Przed godziną 15:00 policjanci zostali zaalarmowani, że na ulicy Wiosennej doszło do kolizji drogowej, a sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Jak się okazało kierujący pojazdem marki BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazdu marki Ford Mondeo, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Frodem kierowała 29-letnia mieszkanka Łęcznej. Kobieta podróżowała ze swoim 4-letnim dzieckiem. Na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń.

Po przejechaniu około 2 kilometrów kierujący BMW doprowadził do kolejnej kolizji. Na ulicy Polnej podczas manewru wyprzedzania wjechał w pojazd marki Peugeot uszkadzając go. Peugotem kierowała 61-letnia mieszkanka Łęcznej. Pasażerką pojazdu była 14-latka.

Policjanci zatrzymali kierującego BMW. To 32-letni mieszkaniec Łęcznej. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Pozostali uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi.

Wkrótce zgromadzona dokumentacja w tej sprawie zostanie przekazana do sądu. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Apelujemy o rozsądek, ostrożność na drogach i trzeźwość za kierownicą.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes