Łęczna: Po skandalu z opinią komisji finansów stanowiska w radzie stracili Zbigniew Łagodziński i Jan Skibiński

Podczas dzisiejszej sesji, radni zdecydowali, że to co działo się w komisji finansów i budżetu musi wiązać się z konsekwencjami. Swoje stanowiska stracili wiceprzewodniczący rady miejskiej Zbigniew Łagodziński oraz szef komisji finansów i budżetu Jan Skibiński.

O ile radny Skibiński wiedział o planowanym odwołaniu, o tyle dla Łagodzińskiego była to sytuacja, której się nie spodziewał i jak sądzę w nerwach zaczął grozić radnym sądem. Wygląda jednak na to, że radni nie przejęli się bardzo tym faktem i odwołali obu ze stołków.

Nowym szefem komisji finansów został dr Mariusz Fijałkowski (12 głosów ZA). Głosowanie w sprawie wiceprzewodniczącego rady miejskiej zakończyło się brakiem wyboru następcy Z. Łagodzińskiego.

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Łęczna: Po skandalu z opinią komisji finansów stanowiska w radzie stracili Zbigniew Łagodziński i Jan Skibiński

 1. Czy prokuratura została już zawiadomiona? Czy tylko stołki zabrano i żadnej odpowiedzialności nie poniosą?

  1. To były V-ce przewodniczy sądem straszy radnych.
   Może wszyscy członkowie komisji finansów i budżetu to sobie wymyślili, by ich odwołać ze stanowisk.
   Ludzie tacy jak oni nie mają honoru, jak by mieli to sami zrezygnowali by z funkcji a nawet z mandatu radnego.
   Ale gdzie szukać u nich wstydu, lub honoru? 🙁

   1. To nie ma nic wspólnego z honorem – jest podejrzenie przestępstwa ( to orzeknie sąd czy są winni) to powinno to być zgłoszone do odpowiednich organów. Jeżeli nikt jeszcze tego nie zrobił, to nie dziwcie się, że macie g*** na podwórku – totalna bezkarność nawet w przypadku podejrzenia przestępstwa.

    Jeśli kogoś z premedytacją rozjadę autem w ramach kary mają mi tylko zabrać prawo jazdy?

    Gwoli ścisłości – nie jestem zwolennikiem żadnej ze stron – irytuje mnie bezkarność.

 2. Skibiński, Łagodziński jak wam nie wstyd?
  Jak mieszkańcom Łęcznej spojrzycie w oczy? Ile dni Łagodziński był V-ce przewodniczącym? Najkrócej ze wszystkich Nigdy za oszustwo w radzie miejskiej nie odwołali radnego.
  Po chamsku zdobył V-ce stanowisko, w skandalu stracił.
  Wstyd.

 3. To się Fijałkowski zemścił. Sprawiedliwość nadeszła szybciej niż się zainteresowany spodziewał.

  1. Jak możesz pisać że Fijałkowski się zemścił??? a może napisz – jak dobrze że Fijałkowski tam jest i stoi na straży normalności !!!-
   po Łagodzińskim tego się nie spodziewałem – taki solidarnościowiec, taki działacz społeczny a tak naprawdę jedno wielkie bagno. Sądem straszy ? a to zły człowieczek- ech

   1. Pasuje mi tu bardzo ten cytat z 2005 roku
    „ćwierćwiecze w rozkładaniu kraju solidarnych
    co dziś zostało z ich starego programu
    odciski na umysłach od styropianu”
    To przykre, że Łagodziński kończy tak marnie ale był to jego wybór.

   2. Zemścił się w tym sensie, że to Łagodziński kilka miesięcy temu pozbawił Fijałkowskiego funkcji wiceprzewodniczącego rady miejskiej. W głosowaniu było 10 do 11. Teraz 11 osób zagłosowało przeciwko Łagodzińskiemu. Sprawiedliwość.

 4. Bardzo mnie raziło w jakim stylu radny Zbigniew Łagodzinski otrzymał to stanowisko. Dlatego jestem zadowolona, że tak się stało.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.