Łęczna: Potrącona rowerzystka na DK82. Policja szuka sprawcy!

Wczoraj około godziny 21:00 łęczyńscy policjanci zostali zaalarmowani o leżącej na poboczu jezdni w miejscowości Kopina, gmina Cyców 21-letniej rowerzystce. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta jechała rowerem bez wymaganego oświetlenia drogą krajową numer 82 w terenie niezabudowanym i nieoświetlonym.

Załoga karetki pogotowia przewiozła ją z obrażeniami ciała do łęczyńskiego szpitala. Policjanci sprawdzili stan jej trzeźwości. Okazało się, że była trzeźwa.

Apelujemy do wszystkich osób posiadających informację na temat tego zdarzenia oraz do kierujących, którzy w godzinach 20:00 – 21:30 poruszali się drogą krajową numer 82 w rejonie miejscowości Kopina i posiadają w swoich autach kamerki samochodowe o zgłaszanie się do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej, telefon: 47 812 72 10.

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Łęczna: Potrącona rowerzystka na DK82. Policja szuka sprawcy!

  1. Uważam , że każdy rower winien mieć oświetlenie z tyłu mrugające a wieczorem rowerzysta kamizelkę . Policja powinna zwrócić uwagę .

  2. Na głupoty nasz Pan Burmistrz ma pieniądze choć miliony za działki sprzedane bierze ale na opryskiwacz i randap do oprysku pieniędzy brak a Plac Zebrań Ludowych przy cmentarzu zarasta zielskiem choć przed 1 sierpnia jakiś Pan chciał go kosić podkaszarką ale po kostce betonowej się nie dało.

  3. masz racje,nieodpowiedzialna całkowicie.A ten co ją potrącił wykazał się ogromną odpowiedzialnością… .

  4. Droga Krajowa i brak jakiegokolwiek oświetlenia w rowerze nawet bez odblasków i jechać po 20stej. Nieodpowiedzialne całkowicie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.