Łęczna: Powstał nowy wariant przebiegu obwodnicy. Będzie spotkanie z mieszkańcami!

Wygląda na to, że krytyczne głosy mieszkańców zmobilizowały urzędników do zmiany pierwotnych planów dotyczących przebiegu obwodnicy Łęcznej. W związku z tym lubelski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne.
Kiedy?

Spotkanie odbędzie się 9 września o godz. 16:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej przy ul. Piłsudskiego 12. Projektanci przedstawią szczegółowo aktualne warianty przebiegu drogi i odpowiedzą na wszystkie pytania. Zaprezentowany i omówiony zostanie również nowy wariant społeczny, który projektanci opracowali po pierwszej turze spotkań z mieszkańcami.  Zarówno w trakcie spotkania, jak i po jego zakończeniu, każdy może zgłosić na specjalnym formularzu swoje propozycje, przekazać ewentualne uwagi lub sugestie dotyczące proponowanych rozwiązań projektowych. 

Wypełniony i podpisany formularz (do pobrania TUTAJ) można przesłać pocztą tradycyjną na adres Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie, ul. Ogrodowa 21 20-075 Lublin lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat_lublin@gddkia.gov.pl.  Na wnioski od Państwa czekamy do 23 września 2022 r. 

Szczegóły oraz mapkę dotyczącą propozycji alternatywnego przebiegu obwodnicy znajdziecie tutaj: (LINK)

Wszelkie pozostałe dokumenty, znajdziecie tu: (LINK)

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

6 komentarzy do artykułu "Łęczna: Powstał nowy wariant przebiegu obwodnicy. Będzie spotkanie z mieszkańcami!"

 1. turysta pisze:

  Masz racje Marek.Niestety tak to wygląda.

 2. Marek pisze:

  Ludzie jaki pierwszy czy drugi czy każdy kolejny wariant . W tym zapyzialym mieście nie powstanie żadna obwodnica więc nie wiem w jakim celu jakieś smieszne spotkania. W łecznej powstaje dziesiątki inwestycji lecz tylko na papierze i portalach w necie. Zamiast elektrowni obwodnicy i kilku innych inwestycji to postały 2 „galerie” które wyglądem przypominają dużą stodołę.

  • Fanatyczny pisze:

   Widzę że Pan z obozu Kononowicza „nie będzie niczego”. Jak rudy jakimś cudem przejmie władzę to i ja się zgodzę że nie powstanie. Teraz jest taka możliwość to trzeba walczyć żeby powstała.

   • Wredny pisze:

    A niby do czego jest ci ona taka niezbędna? Przecież z swojego mieszkanka w łęcznej nawet nie będziesz na nią wjeżdżał. Przejazd przez miasto trwa 3min od mostu lubelskiego do pomiaru. W czym ma pomóc ta obwodnica? Projekt dno, a i ludzie którzy zostawili miasto by uciec od tego bałaganu teraz stają przez udądasami którzy chcą im wylać beton przy plocie .

 3. turysta pisze:

  Nie wiem czemu czepili się wariantu nr 1, aktualnie jest remont drogi 820. Ma powstać duże skrzyżowanie z drogą na Witaniów a tutaj w projekcie obwodnicy jest duży węzeł właśnie w tym miejscu. I co po remoncie 820 będzie demolka bo obwodnica? Absurd. Kolejna sprawa, Po powstaniu węzła w tym miejscu korki będą cały rok od węzła do Ludwina! Wariant nr 3 był najbardziej rozsądny, oczywiście po poprawkach lekkich, bo nie może być tak żeby obwodnica biegła 5m obok domów, ale nr 3 rozwiązywał problem.

 4. Barbara pisze:

  Ta obwodnica to nie wiem czy jest realna w Łęcznej. TU nawet chodnika wzdłuż DK 82 Burmistrz nie potrafi zrobić od lat bo się podobno nie da. Tymczasem w Łuszczowie znowu zrobili kawałek chodnika przy DK82. Na bocznych w Łuszczowie tej na Mełgiew przy szkole też zrobili chodnik. A na Zofiówce gdzie mieszka tyle dzieci nawet nie zrobią jakiegoś utwardzenia obok DK82 żeby dzieci na przystanki nie szły poboczem. Wstyd Panie Burmistrzu

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes