[Łęczna] Remont Wiklinowej – Włodarski jak Radio Erewań!

W 2017 roku Włodarski obiecywał mieszkańcom rozbudowanie jedynego basenu w Łęcznej o zjezdżalnie i dodatkowe atrakcje (LINK). Kłamał!
Dzisiaj zapowiada remont ulicy Wiklinowej, mimo, że nie ma jeszcze nawet projektu.
Ulica czeka na remont od kilkunastu lat!

Już za minutkę, już za momencik, mieszkańcy ulicy Wiklinowej pojadą po równej jak stół nawierzchni, a do tego powstaną miejsca parkingowe – takie wrażenie mozna odnieść czytając kolejne PRowe wypociny na facebookowym profilu „skaczącego” Leszka.

Jak jest naprawdę?

Naprawdę nie mamy jeszcze nawet dokumentacji projektowej. Choć w sumie to mamy. Mieliśmy!
Kilka lat temu, podobnie jak dzisiaj Włodarski, taki remont zapowiadał Leszkowy protoplasta (Kosiarski). Mieszkańcy Łęcznej zapłacili grube pieniądze za wykonanie projektu. I co? I nic!
Projekt leżał, leżał, aż się zdezaktualizował, a pieniądze mieszkńaców zostały wyrzucone w błoto. Zupełnie jak te na fotowoltaikę 🙂

Dodatkowo pojawia się informacja o miejscach parkingowych.
Czy pamiętacie jeszcze remont Spacerowej? Tam też miejsc parkingowych miało przybyć, a finalnie ubyło.
Co na to ratusz? Wzruszając ramionami urzędnicy mówili, że skoro ulica nazywa się Spacerowa, to trzeba po niej spacerować, a nie jezdzić samochodem… Czego nie rozumiecie?

Podczas gdy burmistrz Świdnika chwali się remontem kilku ulic i budową żłobka, Włodarski chwali się że pod koniec roku znalazł pieniądze na projekt remontu ulicy Wiklinowej. Tymczasem pieniądze na ten cel zostały zabezpieczone w tegorocznym budżecie jeszcze pod koniec 2019 roku.
No kurwa mistrz PR-u!

Nie wiem jak Wam ale mi się tak jakoś z Radiem Erewań skojarzyło…
Słuchacze pytają: Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody?
Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.

LESZEK PRACUJ, NIE PAJACUJ!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "[Łęczna] Remont Wiklinowej – Włodarski jak Radio Erewań!"

  1. tomjuli pisze:

    od 15 lat włodarze naszego Miasta obiecują nie remont a zrobienie ulicy Kaszteleńskiej a ludzie jak chodzili tak dalej chodzą po błocie.

  2. Doniu pisze:

    A zobaczcie ile mu polubień wskoczyło do tej informacji. To znaczy tylko jedno. Ciemny lud wszystko kupi.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes