Łęczna: Syf na ulicy Sportowej! [Zdjęcia]

Minął już ponad tydzień od meczu Górnika Łęczna z Lechem Poznań. Tymczasem jak informują mieszkańcy okolic ul. Sportowej, na całej jej długości leży mnóstwo śmieci, plastikowe butelki, papierowe kubki, a nawet duże tekturowe opakowanie po piwie.
„Skoro miasto i klub nie potrafią odpowiednio zabezpieczyć tego miejsca, to niech teraz sprzątają” – denerwują się mieszkańcy i przesyłają zdjęcia.

Widocznie urzędników w ratuszu, a także strażników miejskich jest zwyczajnie za mało, żeby przez tydzień (mecz odbył się 6 listopada) spostrzec totalnie zaśmieconą ulicę.

Niebawem mecz z Górnikiem Zabrze, a Mieszkańcy pytają, „czy Leszek Włodarski zajmie się uprzątnięciem tego terenu teraz, czy może dopiero przy okazji kolejnej podwyżki opłat za śmieci?”

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Łęczna: Syf na ulicy Sportowej! [Zdjęcia]"

 1. kaktusgrandfolrisl pisze:

  kto tę ulicę zaśmieca ? kto ma sprzątać ?każdy za swoją działkę odpowiada , śmieci same do Łęcznej nie przyszły

 2. Tadzik pisze:

  A to nie przypadkiem wina B.dła które ma problem ze śmieceniem. Bo przecież za daleko do kosza albo zabrać ze sobą śmieci….

  • Bartol pisze:

   To fakt. Jeśli jednak miasto i klub nie potrafią od lat zarządzać tym terenem, to muszą go sprzątać.
   Przecież wystarczyłaby jedna kamera i mandaty/wnioski o ukaranie rozsyłane po każdym wydarzeniu. Byłyby pieniądze na utrzymanie czystości, a i straż miejska mogłaby pochwalić się, że nie przejada pieniędzy Łęcznian.

   Tylko po co? Lepiej siedzieć na dupie, zatrudniać kolejnych pociotków i biernych miernych ale wiernych.
   Bydło karać!

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes