Łęczna: Zgarnij 650 zł premii oraz 8% na darmowym koncie w VELO Bank!

Zbliża się obniżka stóp procentowych? Może czas zagwarantować sobie dobry procent w banku na dłużej? Ile zapłaci dziś za depozyt najlepszy bank? Velobank to aż 8% na koncie oszczędnościowym oraz dodatkowo 650 złotych premii za wykonane zakupy.

Konto otworzysz w 3 minuty!

Pod koniec zeszłego roku pojawiła się pierwsza edycja promocji VeloBank, która już sama w sobie była bardzo dobrą ofertą dającą do 600 zł premii. Między czasie, w kolejnych tygodniach pojawiły się dwie kolejne ciekawe promocje zwiększające pulę nagród do wzięcia do kwoty 650 zł 🙂 Na niniejszą kumulację składają się obecnie poniższe promocje i bonus w postaci oferty oszczędnościowej:

  • do 600 zł premii w gotówce z promocji „Witaj w VeloBank – edycja 1/2023” na zasadzie 10% zwrotu wartości dokonanych zakupów,
  • 50 zł w gotówce na start w ramach programu poleceń
  • 8% na koncie oszczędnościowym (wpłacasz i wypłacasz bez utraty odsetek)
  • 8% na lokacie na nowe środki 
    Na niniejszą kumulację składają się obecnie trzy promocje i bonus w postaci oferty oszczędnościowej:

Co zrobić aby skorzystać z promocji? Należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

  • od dnia 31 października 2022 roku nie być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (jakiegokolwiek) w VeloBank,
  • [LINK] złożyć wniosek i zawrzeć umowę o VeloKonto [LINK] z kodem polecenia 19BSJ9 oraz aktywować konto do 31 sierpnia 2023 roku,
  • wyrazić i utrzymać w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących, zgodę na możliwość prowadzenia marketingu,
  • nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych od dnia przystąpienia do promocji do dnia przekazania nagrody.

Aby otrzymać premię w wysokości 50 zł za skorzystanie z polecenia (w tym celu koniecznie podaj kod 19BSJ9 ) należy dodatkowo w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnić wpływ na nowo otwarte VeloKonto w wysokości co najmniej 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez VeloBank.

Przykład: Jeśli założysz konto w marcu, przelewy w kwocie 2000 zł na konto muszą być zaksięgowane w kwietniu, maju oraz w czerwcu.

Odsetki na koncie oszczędnościowym pojawiają się na koniec miesiąca. Premia za wykonanie zakupów pojawia się następnego dnia roboczego, po ich wykonaniu. Poniżej przykładowa historia rachunku (przyznane premie za wykonane zakupy (kartą lub BLIKiem)):

Nie czekaj! Załóż darmowe konto w VeloBank!

Udostępnij ten wpis!