Łęczna: Zniszczona i zarośnięta ścieżka rowerowa, „naprawiona” ul. Kasztelańska [Zdjęcia]

Potok maili ze zdjęciami terenów miejskich zaniedbanych przez łęczyński ratusz, płynie od Was nieustannie. Jest tego tak dużo, że zdecydowałem się łączyć podobne tematy.
Dzisiaj pokażemy „skaczącemu” Leszkowi dwa miejsca w Łęcznej. Jestem przekonany, że żadne z nich nie zostało odwiedzone ostatnimi czasy przez pracownika urzędu. Gdyby tak było, z pewnością wyglądałyby inaczej. Prawda? Prawda?! XD

Na pierwszy rzut idzie ulica Kasztelańska w Łęcznej. Ulica, którą od budynku urzędu miejskiego w Łęcznej dzieli koko 200m.
Jak piszą mieszkańcy, kilka dni temu PGKiM układał tam nowe rury. Siłą rzeczy droga została rozkopana. Nawet nie mają żalu o to, że przy układaniu nowych rur, uszkodzono stare.
Jednak po zakończonej pracy wypadałoby przywrócić drogę do stanu pierwotnego? Wyrównać? Niestety, nie w Łęcznej. Nie mieszka tam burmistrz, żeby było równo. Obecnie wygląda to tak:

Ktoś powie – zapomnieli. Ja powiem, wcale nie! To jest łęczyński standard.

Jak pewnie wiecie kilka miesięcy temu łęczyńska komunalna naprawiała kolektor ściekowy przy ścieżce rowerowej. Myślicie, że ktokolwiek naprawił uszkodzoną ścieżkę? Chyba żartujecie! Ścieżka jest skoleinowana, kostka rozeszła się, w niektórych miejscach są naprawdę duże ubytki, a na dodatek zaczęła zarastać. Nie tylko po lewej i prawej stronie. Zarasta także tam, gdzie pojawiły się dziury.

Pamiętajcie, że za uszkodzony rower lub wybite zęby na tak „przygotowanej” nawierzchni, odszkodowanie wypłaci urząd miejski w Łęcznej.

W sprawie zaniedbań ze strony naszego ratusza, interweniował także radny Piotr Kotuła. Wczoraj przesłał swoje wnioski wraz z dokumentacją zdjęciową do Leszka Włodarskiego. Treść i fotografie zobaczycie tutaj (LINK)

Myślicie, że to cokolwiek się zmieni?
A Może „skaczącego” Leszka zmotywuje dopiero obniżka uposażenia? To niedopuszczalne, żeby włodarz, za taką „opiekę” nad miastem pobierał 100% pensji (ok. 10 000 brutto). Czas najwyższy to zmienić!

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Łęczna: Zniszczona i zarośnięta ścieżka rowerowa, „naprawiona” ul. Kasztelańska [Zdjęcia]

  1. Przeciez ten nierob oprócz pchania kasy do kieszeni nic dla tego miasta nie zrobił i nie zrobi. Drogi najgorsze w powiatch chodniki nie lepsze a ten udaje ze rządzi.

  2. Za nieróbstwo i brak działań na rzecz rozwoju miasta radni powinni obniżyć burmistrzowi pobory. Ruszy dupsko na pewno. Za pracę należy się płaca. Za pracę !!! A on co robi?

  3. Taczka już czeka. Za takie poświęcenie dla miasta, to on powinien płacić.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.