Łęczyńskie urzędy nadal obsługują mieszkańców przez szybkę! [Zdjęcia]

W całym województwie urzędy wznowiły bezpośrednią obsługę mieszkańców nawet trzy tygodnie temu. Niestety w Łęcznej, lenistwo urzędników kolejny raz sięga zenitu. Interesanci ciągle są zmuszani do załatwiania swoich spraw w „okienkach”.
Łęczyński urząd, to stan umysłu – piszą mieszkańcy.

W trakcie pandemii koronawirusa do urzędów wróciły szklane okienka, które odgradzają urzędnika od interesanta. W Łęcznej urzędnicy poszli o krok dalej i okienka odgradzają wręcz cały urząd. Niestety jak informują mieszkańcy, mimo stopniowego zdejmowania restrykcji związanych z pandemią, w Łęcznej cały czas po staremu. Interesanci stojący w kolejce do okienka wiedzą, co sprowadza obsługiwanego publicznie mieszkańca. O żadnej prywatności nie może być mowy.

Tydzień temu załatwiałam sprawy w urzędzie wojewódzkim, oprócz maseczek i zachowanej odległości, w obsłudze nie zmieniło się nic – mówi mieszkanka Łęcznej.

W Lubartowie już w połowie maja można było swobodnie porozmawiać z urzędnikiem, a u nas koniecznie chcą pokazać jak bardzo urzędy są oderwane od mieszkańców – mówi zdenerwowany mieszkaniec i przesyła zdjęcia.

Poniżej kilka fotek z urzędu miejskiego oraz MOPS’u.
Czy da się bardziej dobitnie pokazać kto tu jest dla kogo?

W komentarzach napiszcie koniecznie jak jest w innych łęczynskich urzędach. Jeśli posiadacie zdjęcia, przeslijcie je koniecznie na adres: redakcja@lle24.pl.

PS. Tymczasem skaczący Leszek tak bardzo cierpi na PRowy głód, że kilka dni temu postanowił sie pochwalić ustawieniem…. 3 (tak, trzech) nowych latarni przy drodze. To jest inwestycja na miarę prawdziwego cyrkowca!

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Łęczyńskie urzędy nadal obsługują mieszkańców przez szybkę! [Zdjęcia]

  1. A dlaczego nic nie napisaliście o starostwie, stanie na dworze w kolejce, urząd totalnie zamknięty dla klientów. Może i tak powinno być bo ani liczba zachorowań się nie zmniejszyła ani nie został zniesiony epidemii. Luzowanie ma tylko związek z tym że dla rządu ważniejsze jest ekonomia i stan budżetu państwa a nie zdrowie ludzi.

  2. Mam pomysł. Leszek może obwiązać biało-czerwoną wstęgą drzwi do urzędu i zrobić huczne otwarcie. Kuczyński zrobi zdjęcie i będzie co na facebooka wrzucić.

  3. Mops w Łęcznej. Ale o co chodzi? Przecież pracują tam prawie wszyscy zdalnie, więc nie dziwi, że zamknięte drzwi na kłodke od samego początku pandemii. Ciekawe czy po pracy też prowadzą zdalne życie, zakupy zdalne itp. Najlepiej odgrodzić się od ludzi, może ktoś inny gdzieś pomoże, pandemia jest,cała reszta problemów zniknęła….

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.