Mieszkańcy Tęczowej zapraszają burmistrza na skoki do kałuży! [Zdjęcia]

To co widzicie na załączonych do wpisu zdjęciach, to nie polna droga gdzieś na końcu świata. To ulica Tęczowa w Łęcznej, która wygląda tak od 10 lat, po każdym deszczu. Mieszkańcy mają dość lekceważenia ich spraw przez urząd miejski i Leszka Włodarskiego.

Jak przekazują, niejednokrotnie prosili urząd o wyrównanie tej drogi. Niestety zwieziony do wyrównania materiał w żaden sposób nie poprawił jakości ulicy.
Mieszkańcy zapraszają więc „skaczącego” Leszka, żeby wykonał na Tęczowej jakiś widowiskowy skok. Może być w ubraniu!

Pajacuje przy podpisywaniu dokumentów na obwodnicę, a drogi 100 m nie potrafi zrobić mieszkańcom Łęcznej – pisze oburzony mieszkaniec Tęczowej i przesyła poniższe zdjęcia:

A jak wyglądają ulice po deszczu w Twojej okolicy?

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „Mieszkańcy Tęczowej zapraszają burmistrza na skoki do kałuży! [Zdjęcia]

 1. Przecież to prestiżowa lokalizacja i malownicza okolica, sam miód w cenie 20 tyś za ar, prześcigajmy się dalej w cenie za ar w Łęcznej 😱

 2. OSZUST!! OSZUST !! a kto ? WŁODARSKI BURMISTRZ ŁĘCZNEJ.Wyru…ał ludzi bez mydła z tymi solarami i fotowolaiką zebrał od każdego po 250 zł za audyt i co ani solarów ani pieniędzy a nowym samochodem do urzędu się jeździ a wiem bezdomny podarował ! rozumiem.
  A fajny artykuł o Tęczowej !!

 3. Zmieńcie tęgo skoczka daremniaka z urzędu nic kompletnie nie działa nic nie robi tylko by skakał i skakał a i jeszcze premie przyznaje sobie i swoim ziomkom tylko ja się pytam za co? Za Co ?

 4. o 600.000zł mniejsze wpływy do kasy Gminy z powodu zarazy —każdy jeden Burmistrz nie ma prywatnego portfela –na naprawienie drogi –z budżetu PIS ani grosza doją tacy co się IM PREMIE NALEŻĄ

  1. Proszę doczytać. Od 10 lat ta droga tak wyglada. Wtedy jeszcze Jarek nie mącił wody.

 5. Tyle dobrego dla miasta Łęcznej Pan Leszek robi co Trzaskowski jako prezydent w Warszawie.
  Nigdy takiego burmistrza i nigdy takiego prezydenta.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.