Mieszkańcy Tęczowej zapraszają burmistrza na skoki do kałuży! [Zdjęcia]

To co widzicie na załączonych do wpisu zdjęciach, to nie polna droga gdzieś na końcu świata. To ulica Tęczowa w Łęcznej, która wygląda tak od 10 lat, po każdym deszczu. Mieszkańcy mają dość lekceważenia ich spraw przez urząd miejski i Leszka Włodarskiego.

Jak przekazują, niejednokrotnie prosili urząd o wyrównanie tej drogi. Niestety zwieziony do wyrównania materiał w żaden sposób nie poprawił jakości ulicy.
Mieszkańcy zapraszają więc „skaczącego” Leszka, żeby wykonał na Tęczowej jakiś widowiskowy skok. Może być w ubraniu!

Pajacuje przy podpisywaniu dokumentów na obwodnicę, a drogi 100 m nie potrafi zrobić mieszkańcom Łęcznej – pisze oburzony mieszkaniec Tęczowej i przesyła poniższe zdjęcia:

A jak wyglądają ulice po deszczu w Twojej okolicy?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

7 komentarzy do artykułu "Mieszkańcy Tęczowej zapraszają burmistrza na skoki do kałuży! [Zdjęcia]"

 1. ChłopzŁęczny pisze:

  Przecież to prestiżowa lokalizacja i malownicza okolica, sam miód w cenie 20 tyś za ar, prześcigajmy się dalej w cenie za ar w Łęcznej 😱

 2. agh pisze:

  Ale dobrze że obwodnica będzie! hahahaha

 3. Lubelak pisze:

  OSZUST!! OSZUST !! a kto ? WŁODARSKI BURMISTRZ ŁĘCZNEJ.Wyru…ał ludzi bez mydła z tymi solarami i fotowolaiką zebrał od każdego po 250 zł za audyt i co ani solarów ani pieniędzy a nowym samochodem do urzędu się jeździ a wiem bezdomny podarował ! rozumiem.
  A fajny artykuł o Tęczowej !!

 4. Chomik pisze:

  Zmieńcie tęgo skoczka daremniaka z urzędu nic kompletnie nie działa nic nie robi tylko by skakał i skakał a i jeszcze premie przyznaje sobie i swoim ziomkom tylko ja się pytam za co? Za Co ?

 5. kaktusgrandfolris pisze:

  o 600.000zł mniejsze wpływy do kasy Gminy z powodu zarazy —każdy jeden Burmistrz nie ma prywatnego portfela –na naprawienie drogi –z budżetu PIS ani grosza doją tacy co się IM PREMIE NALEŻĄ

  • Bartol pisze:

   Proszę doczytać. Od 10 lat ta droga tak wyglada. Wtedy jeszcze Jarek nie mącił wody.

 6. Carin pisze:

  Tyle dobrego dla miasta Łęcznej Pan Leszek robi co Trzaskowski jako prezydent w Warszawie.
  Nigdy takiego burmistrza i nigdy takiego prezydenta.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes