Na sukces wyborczy włodarza, pracują nawet w niedzielę [Zdjęcia]

Dobrze znane wszystkim sceny z „Misia” i „Alternatywy 4” chowają się przed tym, co wyprawia Teodor „zemsta” Kosiarski aby przetrwać na stołku kolejną kadencję. Mieszkańcy idący w minioną niedzielę(09.11) do kościoła (pw. św. Józefa), przecierali oczy ze zdumienia, obserwując nieustające prace przy budowie placu zabaw w okolicy amfiteatru. Jak przekazał jeden z pracujących tam robotników, muszą skończyć przed wyborami.
Odsłonięta przez roboty ziemia, nie zostanie jednak pokryta znaną z PRLowskiej rzeczywistości, zieloną farbą, a najprawdziwszą trawą… z rolki. Poniżej kilka zdjęć wykonanych podczas niedzielnych prac.

Bardzo fajnie, że plac zabaw dla dzieciaków powstaje. Martwi jednak to, że obiekt buduje się „na zimę”, wykładając okalającą go powierzchnię, trawą z rolki. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że na wiosnę całość będzie trzeba wymienić. Układanie trawy z rolki przed przymrozkami, objawi się tym, że na wiosnę zostaną po niej jedynie żółte wyschnięte placki.
Jak myślicie, kto pokryje koszt wymiany? Oczywiście podatnicy, czyli my wszyscy!.
Ale do tego, że włodarz jest specjalistą od marnotrawienia publicznych pieniędzy, zdążył mnie już przyzwyczaić.

Dzisiaj 11 Listopada, Święto Niepodległości. Czy w takim dniu również będzie nam dane patrzeć na prace wykończeniowe przy opisywanym obiekcie? 😉

Udostępnij ten wpis!

11 przemyślenia na temat „Na sukces wyborczy włodarza, pracują nawet w niedzielę [Zdjęcia]

 1. A na UM24 znow swieże pętko „wyborczej” tym razem dla Podzamcza. Dajcie spokoj bo za mocno utyjemy. Jeszcze mamy tę ze swięta niepodleglosci.

  1. Kuczyński zrobi wszystko by jego szef dalej był burmistrzem. Miejsce pracy trzeba ratować. Mało tego, że swoje to i żony w MOPSie. Wszakże rodzina jest najważniejsza, a praca dla rodziny jeszcze ważniejsza. Przy jakimkolwiek innym włodarzu Kuczyński pożegnałby się ze swoją posadą jestem przekonany. Komu potrzebny taki „bezstronny fachowiec”?

  1. Na trawę kładzioną w listopadzie tylko idiota mógł dać gwarancję. Poza tym trawy nie układał jej dostawca tylko wykonawca urzędu. Swoją drogą na siłownie plenerowe też jakaś gwarancja jest ;P

 2. @ endi
  O w „mordę” naćpałeś się czy „CUŚ”?
  Ten człowiek nawet miał kącik złotych myśli wcześniej w Pojezierzu, ale pewnie też mu powiedzieli, że robi tam kichę i się ostatnio z tego wycofał.
  On nie potrafi słuchać mieszkańców tylko chce nimi rządzić.
  Popatrz na jego zdjęcie w ulotce – z czego się śmieje?
  Z mieszkańców?
  A ja się śmieje z takiego zdjęcia, że nawet marynarki nie potrafi sobie ułożyć, bo marszczy się na karku.
  Żeby zadbać o wizerunek miasta, trzeba zadbać także o swój.
  Zauważyłem także, że Panowie na K. w swoich ulotkach z czegoś się śmieją.
  Może tak już na pożegnanie z uśmiechem? 🙂

  1. Jeśli chodzi o plac zabaw to nie wiem. Byłem za to na uroczystościach na Placu Zebrań Narodowych. Tam Kosiarski dał czadu. Nie ma to jak promocja własnego komitetu i negowanie konkurentów przy okazji mowy z okazji Święta Niepodległości. Taki strzał w kolano mógł oddać tylko Kosiarski.

 3. Kosiarski nawet taki dzień potrafi zepsuć i z uroczystości zrobić wiec wyborczy. Wstyd mi że Łęczna ma takiego burmistrza. Zniesmaczony

  1. Nie jesteś jedyny. Słyszałem komentarze ludzi, które nie nadają się do cytowania publicznie. Kosiarski tylko tą zagrywką stracił dziś kilkadziesiąt jak nie kilkaset głosów. Buractwo i arogancja znowu zwyciężyły, a niesmak pozostał.

   1. Proszę, powiedzcie o co ta cała afera, bo ja na takie uroczystości nie chodzę a zaintrygowaliście mnie 🙂

 4. A co tam… Koszt takiej trawy to pewnie jakieś drobne 3500zł (zakładając, że metr takiej rolki kosztuje 6-8zł). Się popsuje, się wymieni. Na odszkodowanie się znalazło to i na to się znajdzie. Ważne, że 16 listopada wyglądać będzie jak z bajki.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.