Niech wygra Lepsza Łęczna! Mariusz Fijałkowski podsumowuje kampanię wyborczą! [Video]

Przed nami kilkadziesiąt godzin ciszy wyborczej. Warto więc podsumować kończąca się kampanię i powtórzyć to, co zostało powiedziane w jej trakcie. Ze szczególną dedykacją dla tych, którzy zwykle na wybory nie chodzą, bo jak twierdzą, „nie interesują się polityką” lub, że „ich głos się nie liczy”.
Kandydat Lepszej Łęcznej na fotel burmistrza powtórzył, że zamierza usunąć Marka Martyna z fotela prezesa PGKiM. Uspokoił też pracowników administracji publicznej, którzy od kilku tygodni straszeni są „czystkami” w urzędach. O czym jeszcze mówił Mariusz Fijałkowski? Posłuchacie o tym na poniższym nagraniu:

„Kampania wyborcza dobiega końca. Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za udzielone wsparcie. Dziękuję mieszkańcom Łęcznej za setki spotkań i rozmów o naszym mieście. Dziękuję za setki telefonów, smsów i deklaracje poparcia. Dziękuję za każdy wymieniony uśmiech i uściśniętą rękę. Dziękuję rodzinie za okazałe wsparcie i cierpliwość. Dziękuję wszystkim współpracownikom i kandydatom na radnych z KWW Lepsza Łęczna za wspólną merytoryczną kampanię.
Za wszystkie wyrazy wsparcia serdecznie dziękuję i ostatni raz proszę o głosy w najbliższą niedzielę. Jeśli wygra Lepsza Łęczna, wygrają wszyscy mieszkańcy. Przyszłość i rozwój Łęcznej zależy wyłącznie od Państwa!”
– napisał na swoim facebookowym profilu Mariusz Fijałkowski

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Niech wygra Lepsza Łęczna! Mariusz Fijałkowski podsumowuje kampanię wyborczą! [Video]

  1. Łęczna powiatowe miasto.
    Tu nie ma nic, chcesz załatwić coś z prądem czy, przepisać umowę musisz jechać do Lublina. chcesz załatwić coś z gazem musisz jechać do Lublina. Sądu w powiatowym mieście nie ma, kina nie ma, basenu nie ma, za to ceny są.
    Miejmy nadzieję, ze po 16 latach rządów Kosiarskiego teraz miasto odżyje. Mam nadzieję, ze mieszkańcy już dostrzegli, jak rządził prawdziwy gospodarz.

  2. Panie Mariuszu trzymam kciuki. Moze w końcu uda sie rozwalić tą łęczyńską sitwe! A koniusze i stajenni wreszcie zajmą sie pracą na roli!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.