Nowy fotoradar na DK82 (Łęczna – Włodawa)

W miejscowości Brzeziny, na 32 kilometrze drogi krajowej nr 82 Lublin -> Włodawa kilka dni temu został ustawiony fotoradar. Mieszkańcy okolicznych posiadłości od wielu miesięcy zabiegali i wyczekiwali na posadowienie urządzenia na tym odcinku drogi.
Bezmyślni kierowcy potrafią osiągać tutaj zawrotne prędkości, a przecież to nie jest autostrada

– mówią mieszkańcy.

Jak podają czytelnicy wąsatego bloga, fotoradar nie jest jeszcze czynny, lecz to ma się niebawem zmienić.
Nie czekając jednak na uruchomienie urządzenia, sugerujemy podróżowanie z bezpieczną i dopuszczalną prędkością nie tylko na tym odcinku.

Jak sądzicie, czy teraz będzie bezpieczniej?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Nowy fotoradar na DK82 (Łęczna – Włodawa)"

 1. Marek pisze:

  Żeby nie było spekulacji . Pomyłka we wcześniejszym komentarzu powinno być. „Drogę z Łęcznej do Kijan „. Niestety telefony czasami nas wyreczaja w życiu.

 2. Marek pisze:

  Witam. Czy szanowny włodarz tego miasta widma może się zająć i wyremontować drogę z Łęcznej do Liban czy jeżdżąc tą drogą musimy przeżywać katorgi skacząc z fotela aż po sufit samochodu. Wstyd panie Włodarski za tą drogę . Budujesz Pan kładkę na starą Łęczną A nie stać Cię na 8 km drogi którą jeździ setki ludzi codziennie. Zastanów się burmistrzyku co jesteś war i na co Cię stać A następnie przeanalizuj czy powinieneś być na tym stanowisku. Wydaje mi się że mieszkańcy trafili z deszczu pod rynnę. Do roboty próżniaku.

 3. maniek pisze:

  pewnie że poprawi to bezpieczeństwo, jestem za, fotoradar przydałby się na trasie z Łęcznej do Ludwina, baraństwo sadzi tym badylem aby im łby od podsufitek odbijają się, tam jest ograniczenie do 70km ludzie!!!!!!!

 4. agh pisze:

  Obwodnicę Brzezin trzeba !!!

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes