Nożownik trafił do aresztu!

W piątkowe popołudnie policjanci otrzymali zgłoszenie, że klient sklepu groził ekspedientce nożem po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Jak się okazało do sklepu na terenie gminy Puchaczów przyszedł nietrzeźwy mężczyzna narodowości ukraińskiej, który głośnio się zachowywał i zaczepiał innych klientów.

Gdy sprzedawczyni chciała go uspokoić mężczyzna wyciągnął nóż i groził kobiecie uszkodzeniem ciała i pozbawieniem życia, co wzbudziło w niej realną obawę. Ekspedientka zadzwoniła po policję a klient uciekł ze sklepu.

Interweniujący policjanci dokonali penetracji terenu, szybko namierzyli i zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało był to 41-letni mieszkaniec gminy Puchaczów narodowości ukraińskiej. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie – miał ponad 2 promile. 41-latek jest znany w swoim środowisku jako osoba bardzo wybuchowa i agresywna.

Na podstawie zebranych dowodów Sąd Rejonowy Lublin – Zachód w Lublinie zadecydował, że najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w tymczasowym areszcie. Za groźby karalne kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Nożownik trafił do aresztu!

  1. Powinni deportować tego niewdzięcznego Ukraińca z powrotem na Ukrainę. Niech broni swojego kraju jak taki ważniak w Polsce a nie jeszcze będzie Polska go utrzymywała z naszych podatkow

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.