PGKiM szuka nowego prezesa. Jest konkurs!

Kandydaci, którzy chcą ubiegać się o fotel prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna spółka z o.o. mają czas tylko do 18 stycznia, by złożyć swoją aplikację. Komunalna własnie ogłosiła konkurs (LINK).
Kto może wziąć w nim udział?

Zgodnie z treścią komunikatu z PGKiM są to osoby spełniające wymogi formalne wynikające z art. 22 Ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym(LINK), a także posiadające wykształcenie wyższe, preferowane studia techniczne, ekonomiczne, prawnicze lub w zakresie ochrony środowiska. To oczywiście nie wszystko. Wymagany jest także co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym.

Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to do braku wymogu przedstawienia strategii/wizji funkcjonowania i rozwoju spółki. Zwłaszcza, że kandydaci będą mieli dostęp do umów, schematu organizacyjnego czy sprawozdania finansowego Spółki za rok obrotowy 2017.

Ofertę i wszystkie wymagane dokumenty należy złożyć w sekretariacie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna spółka z o.o., ul. Krasnystawska 54, 21-010 Łęczna, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs na stanowisko prezesa zarządu PGKiM Łęczna spółka z o.o.” w nieprzekraczalnym terminie do 18 stycznia 2019 r. godz. 15:00

Typujecie kogoś?

PS. Na stronie urzędu miejskiego do dzisiaj nie pojawiła się informacja o przetargu dot. gospodarki odpadami w Gminie.

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „PGKiM szuka nowego prezesa. Jest konkurs!

  1. Chyba wystartuję w konkursie na prezesa i zrobię porządek – tylko będzie wielki wrzask – wybaczcie ale tak trzeba.

  2. W gminie Ludwin zrezygnowali. Będzie zbierał śmieci pan Gorzel ze Świdnika.

  3. PGKiM Łęczna prawdopodobnie w 2019roku w gminie Puchaczów już nie będzie zabierała śmieci. Przetarg wygrał,Kto inny. Słuchy chodzą 😉
    ,że wszystko się robi, by nasza komunalna została sprywatyzowana. Pracownicy mają obawy, że losy ich zakładu pracy są nie pewne i ogólnie źle się w firmie dzieje. Na wszystkich portalach łęczyńskich nie ma ani jednego pozytywnego komentarza o PGKiM w Łęcznej i jego byłym już prezesie i o wspaniałych paniach kierowniczkach. Co się tam działo przez lata wiedzą tylko obecni i byli pracownicy.
    Państwa Radnych warto by zapytać, czy mają jakąś wiedzę?, a jak nie to warto by otworzyli oczy i spojrzeli na to co się tam dzieje?

    1. Prywatyzacja nie ma sensu, tylko mądry Zarząd i większa kontrola ze strony Rady Nadzorczej, wtedy śmieci i ścieki będą taniej odbierane. Druga sprawa to po co tyle salonów w tym budynku? interesanci nie liczni tylko przychodzą, Sekretariat zmieściłby całe biuro obsługi interesanta, ale nie Kierowniczki salony pojedyncze. Pół powierzchni spokojnie można wynająć innemu podmiotowi. Trzecia sprawa jak widać – dopuścić tyle kobiet do władzy to utopić firmę i stracić renomę, cóż z tego, że ładne,że w samej koszuli(niby sukienka)z rozporkami prawie do pasa, nie przekłada się to na wyniki firmy. Była też taka „piła” kierowniczka, nawet gdyby 10 osób mówiło, to w całej firmie było ją tylko słychać, a powietrze tam jakby wężami nasycone, uchowaj Boże znaleźć się tam, to tak jak w stadzie gadów.(ż…)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.