PIS nie popiera Kosiarskiego! (Oświadczenie w sprawie kłamstw w gazecie obecnego burmistrza). Soboń popiera Fijałkowskiego

Prawo i Sprawiedliwość Powiatu Łęczyńskiego nie popiera ani nie rekomenduje pana Teodora Kosiarskiego na burmistrza Łęcznej wbrew temu, co twierdzi pan Paweł Wójcicki, radny Powiatu Łęczyńskiego startujący z listy PIS.
Wystąpienie p. Wójcickiego nie było uzgadniane z władzami partii. Pan Wójcicki nie jest także liderem PiS w Łęcznej i posługiwanie się przez niego taką funkcją jest nadużyciem.
Za takie działania, a w szczególności poparcie urzędującego burmistrza Łęcznej zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje i zostanie on ukarany zgodnie ze statutem Prawa i Sprawiedliwości.
Wyrażamy ubolewanie, że takimi działaniami p. Wójcicki oszukał wyborców PiS.

Krzysztof Niewiadomski
Pełnomocnik PIS Powiatu Łęczyńskiego

—————————-
Dzisiaj w godzinach rannych Mariusz Fijałkowski otrzymał poparcie od szefa klubu PIS w Lublinie Artura Sobonia. Poniżej zamieszczam pełną treść komunikatu.

(Kliknij na obrazek aby go powiększyć)

Szanowni Mieszkańcy Łęcznej, wyborcy Prawa i Sprawiedliwości!

30 listopada odbędzie się druga tura wyborów na burmistrza Łęcznej. To moment, gdy wybierzemy osobę, która będzie odpowiedzialna za rozwój miasta przez najbliższe cztery lata. Powinna być to osoba, dla której człowiek oraz jego dobro są najważniejsze i tym kieruje się w życiu publicznym. Osoba, która swoimi działaniami udowodniła, że pamięta o Mieszkańcach Gminy Łęczna nie tylko przy okazji kampanii wyborczej, ale przez całą kadencję.

Dlatego bardzo proszę, aby głosujący na PIS zaryzykowali i jednoznacznie poparli Mariusza Fijałkowskiego. Na niego oddajmy głosy w 2 turze. W przypadku Teodora Kosiarskiego żadnego ryzyka nie ma, bo to dla prawicy po prostu stracony głos i stracone cztery lata.

Artur Soboń, przewodniczący klubu Radnych PiS w Sejmiku Województwa Lubelskiego

Udostępnij ten wpis!

16 przemyślenia na temat „PIS nie popiera Kosiarskiego! (Oświadczenie w sprawie kłamstw w gazecie obecnego burmistrza). Soboń popiera Fijałkowskiego

 1. A czy tata tego Pana Wójcickiego to nie pracuje czasem w urzędzie miejskim? Czy to zbieżność nazwisk? Jednak jeśli to prawda to już wiem skąd poparcie radnego z PiSu dla Kosiarskiego, gdzie reszta PiSu nigdy by na PZPRowca nie zagłosowała.

  1. Jeśli jest to prawda, to jeszcze dzisiaj poświęcę tej sprawie osobny wpis. O tym, że urzędnicy UM otrzymali nakaz polubienia fanpejdża Kosiarskiego, poinformował mnie jeden z pracowników UM.

   1. to co wyprawia Wójcicki to kpina z wyborców PiS. goguś nie wiadomo skąd się wziął. niby po archeologi, a pracuje podobno w urzędzie miejskim, jakim prawem skoro archeologia to bardziej ziemia, a nie papiery. widocznie zawdzięcza stołek p. Kosiarskiemu i teraz się odwdzięcza. Panie Wójcicki! pan jesteś karierowicz i tyle.

  2. Dziś otrzymałem do rąk własnych gazetkę pod patronatem Włodarza.Wnikliwie przeanalizowałem zawarte treści i wnioski są jednoznaczne,nie trzeba być nawet psychologiem:
   -urzędnicy za wszelką cenę chcą zatrzymać P.Teodora K,gdyż jak wiadomo chodzi o 4 lata posadki,wszak stracić taki stołek…sami sobie dopowiedzcie,
   -niepokojące jest narzucanie poglądów (gazeta grzmi do mnie Oddaj Głos na T.K),czy ja rozumu swego nie mam?będę chciał to zagłosuję,a jak nie będę chciał to nie i nic komu do tego,
   -skandaliczne zachowanie urzędnika powiatu P.Grzegorza K.(propagowanie nienawiści między internautami,brak kultury,brak argumentów etc.),
   -akcja przedwyborcza zmieniła się w jawną wojnę o stołek,bo kto już w temacie to wie,że nie chodzi o żadne dobro mieszkańców i ich potrzeby,tylko o zachowanie sobie stołeczka,cel przecież uświęca środki,
   -komuna ponoć dawno za nami,ale korzenie starego betonu jeszcze porosły jednostki,trzeba to wyplewić raz a dobrze,
   -bilbordy z wizerunkiem krzyczą ze wszystkich stron,gdzie się nie obejrzę widzę jak nie Teodora (stacja Lotos) to inną udaną postać,
   -wizytówka miasta pozostawię bez komentarza,żenada co czytam,
   P.Fijałkowski jako jeden z nielicznych ludzi zachowuje się jeszcze kulturalnie i nie sieje popeliny jak pozostałe polityczne ziółka.
   Ludzie,Jesteście inteligentni,mieszkacie długo w Łęcznej,zastanówcie się ku czemu to wszystko zmierza?
   Osobiście uważam,że warto dać szansę nowej osobie z jakimś poziomem inteligencji,bo 4 lata z betonem w mych oczach nie wróżą nic dobrego i mądrego.Pozdrawiam Czytelników Blogów.

 2. To nie szopka..to niestety smutny obraz leczynskiego światka. Układanki.. Kłamstwa.. Oczernianie wszystkich.. Zdrady dla byle stołka. A Panu Pawłowi życzę mądrości.. Przyda sie.. Młody jest.. Warto najpierw pokazać co sie potrafi i zapracować na szacunek ludzi. Na zaszczyty jest czas. Ale okaże sie gdzie jego sumienie i moralność. Moze Pan K i cała reszta układanki nie skuszą choć watpię.. Smutne

 3. Prędzej p. Niwiński przejdzie do PSL-u. To tak nawiasem mówiąc. Proszę o odpowiedź , gdzie mogę przeczytać o stosunku nowego burmistrza do oświaty w Łęcznej. Ewentualny elektorat dostaje niepochlebne informacje nt p. Fijałkowskiego. Czyżby zemsta za dwie radne poprzedniej kadencji?

  1. Jeśli zechce Pan/Pani zapytać o konkretną rzecz, to myślę, że kandydat się wypowie bez najmniejszego problemu. 😉

 4. Dno i wodorosty- tylko takie słowa pasują do takiego człowieka,
  Oszust na całego ,tą gazetka dzis tylek podcierałem za stodołą ,
  Kosiarski nie raz oszukiwał wiec cała jego kampania to jedno wielkie oszustwo ,obiecanki bez pokrycia ,,

  z ostatniej chwili ,,, Barack Obama,Putin,Łukaszenko,oraz parlament Izraela oficjalnie potwierdzili poparcie dla Kosiarskiego

 5. W kłamliwej gazetce wyborczej pana Kosiarskiego dopiero widać całą łęczyńską śmietankę.
  Kto z kim i dlaczego?
  Jak może być w Łęcznej dobrze jak towarzystwo wzajemnej adoracji zazębione jest jak tryby w starym zegarku.
  Ten jeden już się po 12 latach wytrybił.
  Szanowni mieszkańcy zmieńmy w wyborach ” Sprężynę” tego zegara, bo przy panu Kosiarskim rozwój miasta opóźnił się już o kilka lat.
  Za to wyzysk mieszkańca w Łęcznej jest w czołówce Polski.
  A liderem to może chciał być pan Wójcicki ale, gdzieś np. w „Wyścigu Pokoju”
  Ps.
  zapomniał bym o panu Gołębiowskim z jakiejś tam lewo – prawicy to też podobno lider.
  Tylko panowie zapomnieli wystąpić w żółtych koszulkach z wąsami Burmistrza na piersiach.
  To pewnie nie koniec przedwyborczych sensacji o jakich dowiemy się jeszcze na LLE 24

 6. Wroble w Łęcznej cwierkają ze burmistrz jak przegra wybory a przegra- to jest dogadany z PSL-em i obejmie stanowisko starosty. To by dopiero byl szok ale polityka zaczyna się tam gdzie logiczne myslenie się konczy.

  Z kim przewodniczący Łęczynskich osiedli uzgodnili poparcie dla Kosiarskiego. Zadne zebrania z Mieszkancami w tej kwestii się nie odbyły. Podobnie jest z soltysami -przeciez na terenach wiejskich juz w 1-szej turze zwycięzyl Fijalkowski., bo tak zdecydowali mieszkancy wsi a soltysi dalej klaszczą jakby byli na sesji.Nie wspomne juz o poparciu PiS.Czas skonczyc p. Kosiarski z tymi klamstwami , w niedziele mieszkancy pana rozliczą a w przyszlosci rozliczą tych co z opaską na oczach pana bezprawnie popierali.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.