KNP również nie popiera Teodora Kosiarskiego! [Oświadczenie]

Kongres Nowej Prawicy w żaden sposób nie zamierzał rekomendować, a tym bardziej popierać Pana Teodora Kosiarskiego na Burmistrza Łęcznej. Dotychczasowe działania pana Teodora Kosiarskiego jako Burmistrza Łęcznej były według naszej oceny szkodliwymi działaniami. Niejednokrotnie jego działalność godziła także w mieszkańców wyżej wymienionej gminy. Poglądy pana Burmistrza daleko odbiegają od idei i programu głoszonego przez Kongres Nowej Prawicy. Postać Pana Kosiarskiego w żaden sposób nie mieści się w ramach programowych naszej partii. Nie ma więc, żadnej przesłanki, aby statutowe władze Kongresu Nowej Prawicy udzieliły poparcia jego osobie.

W nawiązaniu do informacji, opublikowanej w materiałach wyborczych Komitetu Wyborczego Wyborców „Porozumienie Samorządowe Wspólna Sprawa”, o rzekomej rekomendacji Kosiarskiego przez kolegę Mirosława Gołębiowskiego informuję, że Kongres Nowej Prawicy w żaden sposób nie autoryzował takiego poparcia.

W związku z powyższym władze Regionu Kongresu Nowej Prawicy, w przeciągu 24 godzin ustalą: Czy postępowanie takie było samowolnym działaniem kolegi Gołębiowskiego, czy oszustwem wyborczym kandydata Teodora Kosiarskiego. Po tym okresie Kongres Nowej Prawicy zdecyduje czy skierować sprawę tą, na drogę sądową w trybie wyborczym przeciwko KWW Porozumienie Samorządowe Wspólna Sprawa, za nadużycie i wykorzystanie, nazwy i loga partii Kongresu Nowej Prawicy ( Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke) i wprowadzenie wyborców w błąd. Bądź wyciągnie konsekwencje względem kolegi Mirosława Gołębiowskiego za działalność bez porozumienia z Kongresem Nowej Prawicy i działaniem na szkodę Partii.

Prezes Regionu Lubelskiego Kongresu Nowa Prawica
Konrad Szewczyk

——————–
Od siebie dodam tylko, że jest to już drugie oświadczenie (pierwsze nadeszło z PIS) w sprawie gazetki/paszkwila wydanej przez sztab Teodora Kosiarskiego lub jak kto woli przez Grzegorza Kuczyńskiego.

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „KNP również nie popiera Teodora Kosiarskiego! [Oświadczenie]

  1. Kosiarski niema wstydu za grosz ,opowiada takie brednie ze uszy puchną ,,,szkoda mi takich chorych ludzi ,widac ze ma ze soba powazny problem ,ta choroba postepuje ,widac to po gestach .tikach ,lekim jąkaniu sie ,uciekajacych zrenicach ,.,widac ze jest zdesperowany jego DNI SĄ POLICZONE .,

  2. Jakby ci wszyscy , ktorych Kosiarski opsuje w swim obrazliwym dla nas wyborcow paszkwilu go popierali , to wygralby w 1-szej turze. Częsc z tych osob, ktore napisal , ze go popierają wcale nie mieszka w naszej gminie i naprawde nikt za nimi nie stoi. Łęczynski Kowalski odda za kotarą glos zgodnie ze swoim sumieniem. Poparcie panskich ludzi nie jest szczere ,wynik wyborów to roztrzygnie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.