Po debacie o stanie gminy. Komu nie pasowały pytania zadawane przez mieszkańców? [VIDEO]

Debata o stanie naszej gminy już za nami. Jak pewnie się domyślacie, żaden z mieszkańców nie zebrał 50 podpisów, żeby móc dyskutować w tej „debacie”. Pomysł „obejścia”(LINK) przepisów najwidoczniej okazał się trafiony. Mieszkańcy za pośrednictwem wąsatego bloga przesłali sporo pytań, które podczas sesji zadał radny Lepszej Łęcznej Mariusz Fijałkowski. Jeśli jesteście ciekawi o co pytali mieszkańcy i jak na te pytania odpowiadał burmistrz, możecie to sprawdzić na poniższych nagraniach.

Jednak zanim przejdziemy do samej debaty, pozwolę sobie wtrącić jedną kwestię. Pewnie zastanawiacie się czy radni byli zadowoleni z faktu przekazania pytań od mieszkańców przez radnego M. Fijałkowskiego. Poniżej wypowiedź Krzysztofa Matczuka, który jak się okazuje, pomimo kolejnej kadencji sprawowania mandatu radnego, nie rozumie po co mieszkańcy oddają na niego głos. Posłuchajcie sami (01:11 (godzina i jedenasta minuta nagrania)):

(Kliknij na poniższy obrazek, by uruchomić nagranie)

Zastanówmy się, kto wybiera takich radnych? BTW. czy są tu jacyś wyborcy radnego Matczuka? Pamiętajcie, żeby oszczędzać swojego wybrańca 🙂

No dobra, pora przejść do materiału na który wszyscy czekają. Dla Waszej wygody ustawiłem już moment startu nagrania w miejscu w którym rozpoczynała się debata. (46 minuta nagrania)

(Kliknij na poniższy obrazek, by uruchomić nagranie)

O swoich spostrzeżeniach napiszcie koniecznie w komentarzach. Napiszcie też, czy suwaki na nagraniach otwierają się we właściwym czasie.

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Po debacie o stanie gminy. Komu nie pasowały pytania zadawane przez mieszkańców? [VIDEO]

  1. No tak. W świetle tego wszystkiego podwyżki cen wody od 1 lipca są mało istotne.

  2. Przypomnijcie mi, jaka była impreza w ostatni weekend, a jaka będzie w przyszły? Oczywiście organizowana przez ck. Panie Burmistrzu może czas na urlop? Upał nie każdemu służy.

  3. Burmistrz to jakaś pomyłka jest co tydzień imprezy w CK chyba, że w weekendy przerasta go to stanowisko

  4. Radny M sprawia wrażenie jakby był z innego wymiaru intelektualnego widać jego wyborcy tez

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.