Po debacie o stanie gminy. Komu nie pasowały pytania zadawane przez mieszkańców? [VIDEO]

Debata o stanie naszej gminy już za nami. Jak pewnie się domyślacie, żaden z mieszkańców nie zebrał 50 podpisów, żeby móc dyskutować w tej „debacie”. Pomysł „obejścia”(LINK) przepisów najwidoczniej okazał się trafiony. Mieszkańcy za pośrednictwem wąsatego bloga przesłali sporo pytań, które podczas sesji zadał radny Lepszej Łęcznej Mariusz Fijałkowski. Jeśli jesteście ciekawi o co pytali mieszkańcy i jak na te pytania odpowiadał burmistrz, możecie to sprawdzić na poniższych nagraniach.

Jednak zanim przejdziemy do samej debaty, pozwolę sobie wtrącić jedną kwestię. Pewnie zastanawiacie się czy radni byli zadowoleni z faktu przekazania pytań od mieszkańców przez radnego M. Fijałkowskiego. Poniżej wypowiedź Krzysztofa Matczuka, który jak się okazuje, pomimo kolejnej kadencji sprawowania mandatu radnego, nie rozumie po co mieszkańcy oddają na niego głos. Posłuchajcie sami (01:11 (godzina i jedenasta minuta nagrania)):

(Kliknij na poniższy obrazek, by uruchomić nagranie)

Zastanówmy się, kto wybiera takich radnych? BTW. czy są tu jacyś wyborcy radnego Matczuka? Pamiętajcie, żeby oszczędzać swojego wybrańca 🙂

No dobra, pora przejść do materiału na który wszyscy czekają. Dla Waszej wygody ustawiłem już moment startu nagrania w miejscu w którym rozpoczynała się debata. (46 minuta nagrania)

(Kliknij na poniższy obrazek, by uruchomić nagranie)

O swoich spostrzeżeniach napiszcie koniecznie w komentarzach. Napiszcie też, czy suwaki na nagraniach otwierają się we właściwym czasie.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

5 komentarzy do artykułu "Po debacie o stanie gminy. Komu nie pasowały pytania zadawane przez mieszkańców? [VIDEO]"

 1. kalia pisze:

  No tak. W świetle tego wszystkiego podwyżki cen wody od 1 lipca są mało istotne.

 2. Malowany pisze:

  Przypomnijcie mi, jaka była impreza w ostatni weekend, a jaka będzie w przyszły? Oczywiście organizowana przez ck. Panie Burmistrzu może czas na urlop? Upał nie każdemu służy.

 3. Abc pisze:

  Burmistrz to jakaś pomyłka jest co tydzień imprezy w CK chyba, że w weekendy przerasta go to stanowisko

 4. aqq pisze:

  Radny M sprawia wrażenie jakby był z innego wymiaru intelektualnego widać jego wyborcy tez

 5. Korni pisze:

  Panie Matczuk, daj pan spokój. Zrób miejsce innym, którym się chce.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes