Protest po decyzji TK ws. aborcji dzisiaj w Łęcznej

„Zapal znicz na łęczyńskim deptatu” – pod takim hasłem mieszkańcy Łęcznej będą dzisiaj protestować po ostatnim orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.
Protest rozpocznie się dzisiaj o godzinie 16:30 na Placu Niepodległości.

Wyjdźmy z domu i zapalmy znicze pod byłym biurem poselskim Artura Sobonia na łęczyńskim deptaku. Przed zapaleniem zniczy organizujemy zbiórkę na Placu Niepodległości przy cmentarzu. Jeśli nie masz znicza, możesz wziąć również wieszak/transparent. – pisze organizator protestu.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/717273745663037/

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Protest po decyzji TK ws. aborcji dzisiaj w Łęcznej

 1. 30-50 osób na tyle kobiet co jest w Łęcznej pokazuje tylko jaki to żałosny marsz bez poparcia. WSTYD i HAŃBA dla uczestników za chęć zabijania niewinnych dzieci tylko dlatego, że są ciężko chore.

  1. jeżeli coś relacjonujesz lub o jakimś wydarzeniu piszesz panie Hubercie to proszę o PRAWDĘ !! NIE 50-40 osób tylko 15-20 widziałem DZISIAJ !!, a jurto napiszesz 100. aLLbo przebadaj wzrok !
   PRAWDA TYLKO PRAWDA

   1. Następnym razem włóż lepsze okulary, a najlepiej dołącz do nas, a nie jak p-zda stoisz z boku. Było nas ponad 30 pod biurem poselskim. Pozdrawiam uczestniczka.

 2. Pan poseł zamknął biuro. Otworzy przed wyborami. Mieszkańcy Łęcznej wybrali PiS, a tera lament? Kaczyński dopiero teraz pokaże na co go stać. Sytuacja prawie jak na Białorusi.

  1. Bzdury. Obecna władza w sondażach ma się dobrze. Już był KOD, pokrzyczeli i po zawodach. Z wami będzie to samo. Pajacowanie i nic więcej.

   1. Kodziarze to był grupka oszołomów w dużych miastach.
    Tutaj solidarnie protestują wszyscy. Tysiące osób z miast, wsi i miasteczek. Koiety w walce o swoje prawa zdążyli już poprzeć rolnicy, górnicy i związki zawodowe. Kobieta powinna mieć wybór.
    Jeśli nie chcesz aborcji, to jej nie rób. To sprawa sumienia każdej kobiety.

    Śmieszą mnie Ci obrońcy zycia w postaci starych kawalerów, gówniarzy i kobiet po menopauzie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.