Radna Bednarska i praktyczny poradnik wazeliniarstwa [Audio] [Video]

O radnej Grażynie Bednarskiej zrobiło się głośno w kwietniu ubiegłego roku, kiedy wraz z Borkowską i Matczukiem zgłosiła wniosek o nominowanie Kosiarskiego do otrzymania odznaki „Zasłużony dla Województwa Lubelskiego”. To nie żart, był taki wniosek (LINK).
Okazuje się jednak, że nie był to szczyt możliwości tej radnej. Leniwą sobotą zaserwuje Wam nagranie z ostatniej sesji rady miejskiej, na którym radna Bednarska wypowiada się na temat budżetu zaproponowanego przez burmistrza i jego roli w rozwoju miasta. Przy okazji dowiadujemy się dlaczego przez kolejne lata, kosztem inwestycji na pozostałych osiedlach powinniśmy dokładać do Starego Miasta.

Mamy dopiero styczeń, a wygląda na to, że te trzy skromne minuty mają szansę na tytuł „wypowiedzi roku” 😉

Bareja z filmową szafą prezesa i słynnym „łubu dubu” chowa się przy tym wyczynie ponieważ radna Bednarska zrobiła to publicznie!

Czy tą wypowiedź można uznać za wazeliniarski szczyt? Nie wiem. Wiem za to, że Kuczyński(ten od żony w mopsie) może czuć się zagrożony 🙂

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

13 komentarzy do artykułu "Radna Bednarska i praktyczny poradnik wazeliniarstwa [Audio] [Video]"

 1. ja pisze:

  to już nie jest czopek, to jest string. Czopek trzeba pchać w d… a string sam wchodzi.

 2. jupi a jej pisze:

  Koszmarna baba. Uzależniona od ukraińskiego tytoniu. Zaopatrująca się w niego u „skwerkowego” handlarza. Zero klasy i wstyd, że można mieć taki poziom jako radna. A to tylko świadczy o niskim poziomie ostatnich wyborów samorządowych. A jej wypowiedź…to jej poziom. Wstyd dla starej Łęcznej.

 3. Ferdynand K pisze:

  A zapomniałeś o tajnym agencie.
  Też był ze starówy. 😉

 4. THCjusz pisze:

  Dajmy jeszcze więcej euro na starówę a patologia i tak zniszczy jak choinkę. zobaczcie ile osób mieszka na starym mieście a ile na pozostałych osiedlach. Wyremontowali plac i ratusz i dosyć! Teraz pora zająć się osiedlem Samsonowicza.

  Stare miasto ma „szczęście” do takich ogarniętych radnych. Najpierw Misiewicz, a teraz Bednarska. Po następnych wyborach tez pewnie podzieli los Misiewicza.

 5. der pisze:

  nic takiego, co miałoby wywołać sensację ta kobieta nie powiedziała. Jest że starej Łęcznej i tam chce ewentualnych remontów to zrozumiałe… A to, że sposób wypowiedzi jest lekko „flegmatyczny” no cóż… nie każdy jest pierwszorzędnym mówcą..

  • Arnold pisze:

   Ta kobieta widzi tylko rewitalizację. Tylko o tym mówi. Nic nie robić w całej Łęcznej tylko rewitalizować stare Miasto. Wtedy będzie prawidłowa polityka.

   • wyszu pisze:

    Skoro jest ze starego miasta to jako glowny cel ma „tą” inwestycje. Czy to takie trudne do zrozumienia?? A ze juz wypowiedz jaka jest to oceni kazdy sam;p PS. Uogolniajac tez moge rzucic kilka epitetow na mieszkancow innych „dzielnic” Łęcznej;) bez spiny mieszkancy 😉

 6. Ferdynand K pisze:

  Skąd wy się bierzecie?.
  To stare miasto zawsze miało takich radnych.

 7. homer pisze:

  Tośmy sobie przedstawicieli wybrali. Skąd jest ta baba?

 8. rylwszaliku pisze:

  Burmiszcz – moje uszy krwawią

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes