Radni dziękują za ciepłe przyjęcie Informatora

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Łęcznej!
Dziękujemy za kilkadziesiąt e-maili oraz telefonów, które otrzymaliśmy od Was po tym, gdy do Waszych domów trafił nasz Informator Radnych Rady Miejskiej.
Każdy Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Żaden nie ujdzie naszej uwadze. Wasze prośby o pomoc lub interwencję nie pozostaną bez echa.

Dziękujemy za słowa wsparcia oraz za głosy krytyczne. Wszystkie one wskazują, że Mieszkańcy Łęcznej nie są obojętni na to, kto i jak sprawuje mandat radnego czy funkcję burmistrza. Wiemy, że zależy Państwu na tym, aby Łęczna była miastem przyjaznym ludziom, z radnymi i burmistrzem, który słucha i inwestuje nie tylko w czasie przedwyborczym.

Dlatego nadal będziemy się z Państwem komunikować, aby informować, jak działa łęczyński samorząd. Będziemy także informować o naszych inicjatywach oraz o poczynaniach obecnie rządzących Łęczną. Pomimo straszenia nas procesami i urządzania na sesjach Rady Miejskiej „sądów kapturowych” przez burmistrza i jego radnych na czele z przewodniczącą Borkowską dalej zamierzamy publikować wyniki głosowań, bo wiemy, że dzięki temu wielu z Państwa dowiedziało się jak głosują poszczególni radni.

Nikt nie ma monopolu na mądrość i wiedzę, dlatego prosimy o kolejne sugestie, jak możemy zmienić nasze wspólne miasto. Jest wiele do zrobienia, ale Razem na pewno się uda.

Mariusz Fijałkowski
Sebastian Pawlak

Cały czas możecie pobierać Informator, klikając na poniższe zdjęcie. Plik „waży” 10 MB. (Można go także pobierać, klikając na obrazek w górnym, prawym rogu, na głównej stronie bloga)


Udostępnij ten wpis!