Renata Okoń nowym wiceprzewodniczącym rady miejskiej w Łęcznej!

Ekipa „skaczącego” Leszka próbowała wszystkiego aby nie dopuścić do głosowania w sprawie nowego wiceprzewodniczącego rady miejskiej. Wszystkie wysiłki na nic. Wspólna sprawa od dawna nie ma większości w radzie miejskiej. Stanowisko wiceprzewodniczącego przypadło więc opozycji.

Stanowisko wiceprzewodniczącego pozostawało nieobsadzone od kilku miesięcy. Wcześniej tę funkcję piastował Zbigniew Łagodziński, który został odwołany po skandalu ze sfałszowaną opinią komisji finansów.(LINK)

Ekipie włodarza nie podobało się, że miejsce to chce obsadzić opozycja, więc próbowali zdjąć to głosowanie z porządku obrad. Wniosek w tej sprawie złożyła Teodozja Syta (odwołana kilka miesięcy temu z komisji rolnictwa).
Wynikiem głosowania 11 do 9 wniosek radnej przepadł.
Wspólna sprawa postanowiła więc wystawić swojego kandydata na tą funkcję. Został nim Marek Wojciechowski, pracownik Centrum Kultury (który na sierpniowej sesji skompromitował się obroną „wakacyjnej propozycji” CK dla łęczyńskiej młodzieży.) O tym jak wyglądała ta „propozycja” przeczytacie tutaj(LINK)

Finalnie do głosowania doszło, a Stosunkiem głosów 11 do 6, nowym wiceprzewodniczącym rady miejskiej została radna Renata Okoń.

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Renata Okoń nowym wiceprzewodniczącym rady miejskiej w Łęcznej!

  1. Gratulacje dla Pani Renaty. Mam nadzieję, że to początek działań dla dobra mieszkańców miasta. I sukcesów zawodowych Pani życzę.

  2. Łagodzinski łyso Ci teraz? Tak właśnie powinno się kończyć bratanie z władzą. Gratuluje Pani Okoń.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.