Rodząca Łęcznianka jechała do szpitala w asyscie policji!

Wczoraj w godzinach popołudniowych podczas obchodu rejonu służbowego na terenie Łęcznej uwagę dzielnicowego zwrócił nerwowo zachowujący się mężczyzna. W rozmowie z nim policjant ustalił, że jego synowa  jest w zaawansowanym stadium porodu i muszą pilnie dostać się do szpitala.

Mając na względzie życie i zdrowie rodzącej kobiety oraz jej przychodzącego na świat dziecka funkcjonariusze podjęli decyzję o eskorcie rodziny do oddalonego o około 30 kilometrów szpitala w Lublinie.

Dodatkowo w miejscowości Turka oczekiwał kolejny patrol z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Do oddalonej już o kilka kilometrów porodówki policyjnej asysty na sygnałach dźwiękowych i świetlnych udzieliły rodzinie dwie załogi. Pomimo dużego natężenia ruchu w piątkowych godzinach szczytu komunikacyjnego ciężarna w asyście policjantów dotarła do szpitala po 25 minutach. Na ul. Kraśnickiej w Lublinie rodząca kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy.

Przypomnę tylko, że podczas zeszłorocznej dyskusji na forum rady powiatu łęczyńskiego, pomysłu utworzenia porodówki w naszym szpitalu, nie poparł Teodor Kosiarski. Zdziwieni?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Rodząca Łęcznianka jechała do szpitala w asyscie policji!"

  1. FANATYCZNY pisze:

    Jak Łęczna taka dla Ciebie obciachowa to stąd spird..aj proste. Są ludzie dla, których Łęczna coś znaczy i zależy im na jej rozwoju, a nie ciągły opluwaniu. Zastanawia mnie ciągły kompleks Łęcznej co niektórych osób, co by nie zrobić to źle. Ja osobiście bym wolał mieć w dowodzie miejsce urodzenia Łęczna a nie Lublin. Porodówka w Łęcznej jest jak najbardziej potrzebna, kto w ostatnich czasach miał okazję być na lubelskich porodówkach wie jak to wygląda, wiecznie brak miejsca i zastanawiasz się czy przyjmą czy nie. Jak już przyjmą to później kobiety z małym dziećmi leżą na korytarzach, a według władz wojewódzkich porodówek w naszym województwie jest i tak za dużo….

  2. Ferdynand K. pisze:

    Przejrzał na oczy?, że tyle lat tu rządził i c…a w rzeczywistości zrobił. Co tu dużo pisać. Urodzony/a w Łęcznej taka informacja ciągnie się za osobą do końca życia. A to przecież wiocha. Chyba lepiej brzmi urodzony/a w Lublinie. Bynajmniej w papierach dla dziecka nie będzie obciachu.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes