Soboń i Czelej otworzyli łęczyńskie biuro poselskie i senatorskie!

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami, dzisiaj po popołudniu zostało otwarte łęczyńskie biuro posła Artura Sobonia i senatora Grzegorza Czeleja.
Podczas otwarcia obecni byli radni powiatowi, miejscy oraz z gmin Powiatu Łęczyńskiego. Nie zabrakło członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.
Już we wtorek (15.03) od godz. 10 do 15 odbywać się będą pierwsze przyjęcia interesantów przez pracowników biura.
Biuro mieści się w Łęcznej przy al. Jana Pawła II 98, wejście od strony deptaka (przy sklepie z garniturami).
W biurze dyżurować będą radni powiatowi oraz radni z Rady Miejskiej w Łęcznej, w tym z klubu Lepsza Łęczna. O harmonogramie dyżurów wkrótce poinformujemy.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

10 komentarzy do artykułu "Soboń i Czelej otworzyli łęczyńskie biuro poselskie i senatorskie!"

 1. Kalina pisze:

  nie przekonuje mnie ten poseł ani ta opcja polityczna, wolę konkrety tak jak poseł Kulesza w Milejowie. Potrzebna jest właśnie praca u podstaw taka jak z umorzeniami a nie ogólniki jak budowanie w każdej gminie strzelnic, to ma tylko HASŁO!

 2. Arnold pisze:

  Może dopiero od następnego tygodnia.

 3. gorg pisze:

  O makabro! koniec Łęcznej! szybko pisowcy wykończą to miasto!

  • Eustachy pisze:

   GORG zapewne najlepszy dla ciebie jest obecny fenomen „zasłużony dla łęczyńskiej oświaty” zasiadający w ratuszu wraz z jego klakierami z hasłem na ustach „nie da się”.
   Żenada !!!

   • Edi 2 pisze:

    Soboń pomógŁ Świdnikowi z helikopterami pomoże i łęcznej

    • Eustachy pisze:

     Przetarg na śmigłowce jeszcze w toku a ty Edi jak zwykle biadolisz.

    • czytelnik pisze:

     A w jaki sposób Pan Soboń pomógł Świdnikowi, to były huczne hasła aby się dostać do władzy, przetarg jest przed podpisaniem umowy. Ciekawe czy go unieważnią i zadrą z Francuzami przed szczytem NATO, którzy już powiedzieli, że jeśli go anulują to będzie to decyzja polityczna, będziemy mieli Niemców, Francuzów i pewnie Amerykanów za TK nieprzychylnie nastawionych do nas i co wtedy Pan Soboń powie. A jeśli nawet unieważnią to muszą ogłosić nowy, wątpię aby wygrał Świdnik największe szanse pewnie będzie miał Mielec z BLACK HAWKAMI . Poczekajmy jeszcze trochę zobaczymy co będzie działo, będzie ciekawie.

 4. Bożena pisze:

  Witam,
  Jest nieprawdą, że we wtorek (15.03) od godz. 10 do 15 będą pierwsze przyjęcia interesantów przez pracowników biura, ja osobiście byłam o godz.12:30 i pocałowałam klamkę.

 5. ja pisze:

  I bardzo dobrze,- nareszcie pozdrawiam..

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes