Soboń i Czelej otworzyli łęczyńskie biuro poselskie i senatorskie!

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami, dzisiaj po popołudniu zostało otwarte łęczyńskie biuro posła Artura Sobonia i senatora Grzegorza Czeleja.
Podczas otwarcia obecni byli radni powiatowi, miejscy oraz z gmin Powiatu Łęczyńskiego. Nie zabrakło członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.
Już we wtorek (15.03) od godz. 10 do 15 odbywać się będą pierwsze przyjęcia interesantów przez pracowników biura.
Biuro mieści się w Łęcznej przy al. Jana Pawła II 98, wejście od strony deptaka (przy sklepie z garniturami).
W biurze dyżurować będą radni powiatowi oraz radni z Rady Miejskiej w Łęcznej, w tym z klubu Lepsza Łęczna. O harmonogramie dyżurów wkrótce poinformujemy.

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Soboń i Czelej otworzyli łęczyńskie biuro poselskie i senatorskie!

 1. nie przekonuje mnie ten poseł ani ta opcja polityczna, wolę konkrety tak jak poseł Kulesza w Milejowie. Potrzebna jest właśnie praca u podstaw taka jak z umorzeniami a nie ogólniki jak budowanie w każdej gminie strzelnic, to ma tylko HASŁO!

  1. GORG zapewne najlepszy dla ciebie jest obecny fenomen „zasłużony dla łęczyńskiej oświaty” zasiadający w ratuszu wraz z jego klakierami z hasłem na ustach „nie da się”.
   Żenada !!!

    1. Przetarg na śmigłowce jeszcze w toku a ty Edi jak zwykle biadolisz.

    2. A w jaki sposób Pan Soboń pomógł Świdnikowi, to były huczne hasła aby się dostać do władzy, przetarg jest przed podpisaniem umowy. Ciekawe czy go unieważnią i zadrą z Francuzami przed szczytem NATO, którzy już powiedzieli, że jeśli go anulują to będzie to decyzja polityczna, będziemy mieli Niemców, Francuzów i pewnie Amerykanów za TK nieprzychylnie nastawionych do nas i co wtedy Pan Soboń powie. A jeśli nawet unieważnią to muszą ogłosić nowy, wątpię aby wygrał Świdnik największe szanse pewnie będzie miał Mielec z BLACK HAWKAMI . Poczekajmy jeszcze trochę zobaczymy co będzie działo, będzie ciekawie.

 2. Witam,
  Jest nieprawdą, że we wtorek (15.03) od godz. 10 do 15 będą pierwsze przyjęcia interesantów przez pracowników biura, ja osobiście byłam o godz.12:30 i pocałowałam klamkę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.