Sprawca potrącenia w Wólce zatrzymany – to policjant z łęczyńskiej komendy

Jak podała gazeta.pl, młody, 26-letni policjant, pracujący od 2011 roku w łęczyńskiej komendzie, został zatrzymany w sprawie śmiertelnego potrącenia w Wólce pod Lublinem. Samochód sprawcy wypadku (VW Passat) został odnaleziony dzisiejszego popołudnia.
W namierzeniu pojazdu sprawcy pomogła kamera zamontowana na ul. Turystycznej. Jak się okazało, po wypadku auto zostało wstawione do jednego z warsztatów na terenie naszego powiatu.

Policyjny serwis kwp.lublin.pl podaje, że przy sprawie nieprzerwanie pracowało kilkudziesięciu policjantów ze specjalnie powołanej grupy dochodzeniowo-śledczej. Łącznie sprawdzono ponad 100 różnego rodzaju wytypowanych samochodów osobowych. Przełom nastąpił dzisiaj około godz. 15.30.

Jak poinformowała rzecznik KWP w Lublinie, sprawca poniesie zarówno odpowiedzialność karną, jak i dyscyplinarną. W wypadku takiego przestępstwa oznacza to wydalenie ze służby.

(Źródło: gazeta.pl i kwp.lublin.pl)

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

8 komentarzy do artykułu "Sprawca potrącenia w Wólce zatrzymany – to policjant z łęczyńskiej komendy"

 1. h pisze:

  dlaczego moderator zamieszcza wulgaryzmy?!

 2. Abc pisze:

  je%ac psy !!!!

 3. Łęczynianin pisze:

  c%%j mu w d%pe zlinczować taką policje ban%yci gdzie jest wydzial kontroli wewnęcznej kwp no ku%wa gdzie że ban%yci w mundurach zamiast nas chronić chodzą i pracują w policji a co na to komendant też go zdymisjonować. Podajcie nazwisko tego b%ndyty.Oto policmajstry z Łęcznej za malo kontroli z kwp

  • Łęczynianin pisze:

   Wydział kontroli jest w Lublinie na ul Narutowicza pozatym gdzie byli jego przełożeni tak to jest jak dostają się buraki ze wsi do policji w większości po znajomośći za jajka i śmietanę. Tak w policji pracują w większości ludzie z rożnych wsi ktorzy żeby nie policja to by zapierdalał w polu gdzieś zrywał by parkiet(woził gnój) itp.

 4. aqq pisze:

  Oni sumienia nie mają

 5. Ferdynand K pisze:

  Jeszcze jak się okaże, że to gość z drogówki, to obciach niesamowity.
  Codziennie tamtędy jeżdżę – lampki się świecą nieustannie.
  Na co facet liczył?
  Sumienie go zagryzie – jak ma.
  Wyrazy współczucia dla rodziny.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes