Starostwo poszukuje podinspektora ds. inwestycji i funduszy zewnętrznych

Jesteśmy już po wyborach, tak więc nastał czas pączkowania urzędniczych stanowisk. Podupadające finansowo starostwo poszukuje podinspektora ds. inwestycji i funduszy zewnętrznych. W zakresie obowiązków znajdują się monitoring i weryfikacja informacji dot. możliwości pozyskania środków zewnętrznych; przygotowanie dokumentów do złożenia wniosku aplikacyjnego, realizacja i rozliczenie projektów finansowanych ze środków UE; współpraca z jednostkami organizacyjnymi Powiatu oraz innymi samorządami; prowadzenie zadań inwestycyjnych Starostwa Powiatowego i jednostek organizacyjnych Powiatu.

Ile można zarobić? No cóż, o wynagrodzeniu można napisać wyłącznie tyle, że jest, bo poziom 2500 PLN brutto to poziom zbliżony do płac w popularnych dyskontach.

Warunek konieczny to wykształcenie wyższe II stopnia na kierunkach: prawo, administracja, ekonomia lub budownictwo. Potrzebne będzie także, roczne doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE.

Czas na składanie/wysyłanie aplikacji upływa dzisiaj tj. 20.11.2018.

PS. Czy macie jakieś typy, kto obejmie to „prestiżowe” stanowisko?

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Starostwo poszukuje podinspektora ds. inwestycji i funduszy zewnętrznych

  1. A to chodzi o kochanicę wicestarosty ??? Jak tak to podobno szykuje sie na sekretarza powiatu bo jej ziomek ma być starosta !!! To sie dopiero będzie działo

  2. Zarobki to nic w porównaniu do pani rządzącej w tym Wydziale. Myśle, ze nie ma sensu sie tam pchać wlasnie ze względu na nią! A tak na marginesie to moze dowiemy sie skąd ona sie tam wzięła ??? Bo nie widziałam ostatnio konkursu na naczelnika tego Wydziału 🙂

    1. Konkursu, a właściwie naboru nie musi być. Może być tzw. awans stanowiskiem.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.