Trzeci łęczyński marsz w obronie praw kobiet. Gdzie jest Leszek Włodarski?

Około setka Łęcznian przemaszerowała dzisiaj ulicami Łęcznej w proteście przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, zgodnie z którym, usuwanie ciąży z powodu dużego prawdopodobieństwa trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodna z Konstytucją RP.

Dzisiejszy protest był zdecydowanie mniej liczny niż poprzedni, kiedy na ulicach naszego miasta pojawiło się 400 mieszkańców.
Protestujący zgodnie zauważają, że wielkim nieobecnym protestów jest burmistrz Łęcznej Leszek Włodarski.
Dużo mówi o wspieraniu kobiet, chętnie się z nimi pokazuje, zwykle 8 marca składa życzenia, a od kilku dni wymownie miczy. Czyżby ze strachu? – pyta jedna z uczestniczek marszu.
Co ciekawe, poprzedni burmistrz Teodor Kosiarski zapowiadał (medialnie) udział w proteście, lecz jak podają obecni tam mieszkańcy, nie pojawił się.

To z pewnością nie był ostatni tego typu marsz w Łęcznej – mówią jego uczestnicy. Kolejne daty poznamy pewnie w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Trzeci łęczyński marsz w obronie praw kobiet. Gdzie jest Leszek Włodarski?

  1. Sami głosowaliście na PiS bo wam sie darmowej kasy zachcialo zarówno młodym jak i emerytom trzeba bylo pomyslec ze dzieci bedą spłacały wasze długi bo wam sie wygodnie żyć zachciało

  2. Nie rozmydlajmy problemu, to pisy zrobiły ten bałagan i niech to naprawią i przeproszą naród za swoje błędy i butę. Jutro (2 XI) pewnie opublikują ten niby wyrok i pokażą po raz kolejny swoją prawdziwą twarz.

  3. Kosiarski z tymi swoimi seksistowskimi poglądami to lepiej niech się nie pokazuje, bo byłaby to czysta hipokryzja. To człowiek, który miał w nosie kobiety i dzieci niepełnosprawne. Jeśli by się pojawił to tylko po to by zbijać polityczny kapitał. Myślę że kobiety z Łęcznej są na tyle mądre, że przywitają go hasłem roku wy……

  4. Już lepiej aby pojawił się starosta Niewiadomski i trochę poprzepraszał za głupoty rządzących.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.