[ul. Szkolna] Mieszkańcy, to nie jest parking!

Każdego dnia jest tak samo. Samochody pozostawione na chodniku, a dzieciaki muszą wchodzić na ulicę w drodze do szkoły.
Niestety basen to nie jedyna inwestycja spieprzona przez ekipę skaczącego Leszka. Przy okazji remontu budynku szkoły nikt nie pomyślał o parkingu dla rodziców…

Rodzice dzieci uczęszczających do szkoły na ul. Szkolnej, apelują o rozsądek do kierowców. To nie jest Parking!
Niestety wygląda, że z problemem nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów zostali sami.
Policja też ma to w nosie. Wolą wypisywać mandaty klientom biedronki za przechodzenie w niedozwolonym miejscu – mówią rodzice.


Może nasz miejski cyrkowiec, na chwilę oderwie się od facebooka, kładki za dwie bańki, aparatów za 50 000 PLN(LINK) i zajmie się problemem mieszkańców? Czy naprawdę tak dużo wymagają?
A może trzeba jakiegoś nieszczęścia, żeby ruszył się z fotela?

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „[ul. Szkolna] Mieszkańcy, to nie jest parking!

 1. a może się mylę z tym 0% myślenia?
  może burmistrz Leszek włodarski ma jakieś nadprzyrodzone moce przewidywania ?
  może wiedział już 3 lata temu że będzie zmutowana grypa i dzieci będą się uczyli 2 lata poza szkołą w domach!! i stwierdził że bez parkingu do końca kadencji się obejdzie !!
  Normalnie ZNACHOR no jak nic ZNACHOR!!

 2. oj panie redaktorze, pan burmistrz Łęcznej nie ma tak przestrzennego myślenia oj nie ma , tu istnieje bardzo płytkie myślenie!! ten remont szkoły oczywiście był potrzebny ale w taki sposób ? chyba nie?
  w Łęcznej jest coraz więcej emerytów , osób starszych i np. postawić koło szpitala basen nowy z ośrodkiem rehabilitacji i skwer w centrum Łęcznej. To burmistrz razem z wąsem skwer postawili koło Ludwina 4,5 km od centrum, basen w szkole z lat 60,70 (przecież można jechać do Lublina).W tej chwili rozmawiam z ludźmi to każdy jednym zdaniem mówi tak samo Łęczna się cofa względem innych miast np. Świdnika, Chełma po prostu mają porządnego gospodarza !!
  a co do parkingu koło szkoły to brak ale jest inne rozwiązanie- można postawić samochód np. koło banku ,sklepu troszkę dalej pół km po prostu burmistrz Włodarski dba o kondycję łęcznian kur.. zero myślenia!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.