[ul. Szkolna] Mieszkańcy, to nie jest parking!

Każdego dnia jest tak samo. Samochody pozostawione na chodniku, a dzieciaki muszą wchodzić na ulicę w drodze do szkoły.
Niestety basen to nie jedyna inwestycja spieprzona przez ekipę skaczącego Leszka. Przy okazji remontu budynku szkoły nikt nie pomyślał o parkingu dla rodziców…

Rodzice dzieci uczęszczających do szkoły na ul. Szkolnej, apelują o rozsądek do kierowców. To nie jest Parking!
Niestety wygląda, że z problemem nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów zostali sami.
Policja też ma to w nosie. Wolą wypisywać mandaty klientom biedronki za przechodzenie w niedozwolonym miejscu – mówią rodzice.


Może nasz miejski cyrkowiec, na chwilę oderwie się od facebooka, kładki za dwie bańki, aparatów za 50 000 PLN(LINK) i zajmie się problemem mieszkańców? Czy naprawdę tak dużo wymagają?
A może trzeba jakiegoś nieszczęścia, żeby ruszył się z fotela?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "[ul. Szkolna] Mieszkańcy, to nie jest parking!"

 1. lubelak pisze:

  a może się mylę z tym 0% myślenia?
  może burmistrz Leszek włodarski ma jakieś nadprzyrodzone moce przewidywania ?
  może wiedział już 3 lata temu że będzie zmutowana grypa i dzieci będą się uczyli 2 lata poza szkołą w domach!! i stwierdził że bez parkingu do końca kadencji się obejdzie !!
  Normalnie ZNACHOR no jak nic ZNACHOR!!

 2. lubelak pisze:

  oj panie redaktorze, pan burmistrz Łęcznej nie ma tak przestrzennego myślenia oj nie ma , tu istnieje bardzo płytkie myślenie!! ten remont szkoły oczywiście był potrzebny ale w taki sposób ? chyba nie?
  w Łęcznej jest coraz więcej emerytów , osób starszych i np. postawić koło szpitala basen nowy z ośrodkiem rehabilitacji i skwer w centrum Łęcznej. To burmistrz razem z wąsem skwer postawili koło Ludwina 4,5 km od centrum, basen w szkole z lat 60,70 (przecież można jechać do Lublina).W tej chwili rozmawiam z ludźmi to każdy jednym zdaniem mówi tak samo Łęczna się cofa względem innych miast np. Świdnika, Chełma po prostu mają porządnego gospodarza !!
  a co do parkingu koło szkoły to brak ale jest inne rozwiązanie- można postawić samochód np. koło banku ,sklepu troszkę dalej pół km po prostu burmistrz Włodarski dba o kondycję łęcznian kur.. zero myślenia!

 3. Aqq pisze:

  On się nie dowie ma od tego rzecznika miejskiego 😀😀😀

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes