W 2014 nie będzie schetynówek w Łęcznej?

Dziury na ul. Armii Krajowej w Łęcznej (2013)

Serwis samorzad.pap.pl opublikował listy samorządów, które otrzymają w tym roku dofinansowanie w ramach tzw. schetynówek. Stało się to chwilę po tym, jak Minister administracji i cyfryzacji zatwierdził listy zakwalifikowanych wniosków gmin i powiatów o dofinansowanie w 2014 r. projektów drogowych w ramach Narodowego programu przebudowy dróg lokalnych. Pełna lista dotycząca woj. lubelskiego znajduje się pod tym adresem(LINK). Niestety nie znajdziecie na niej naszego miasta. Czy i jak będą wyglądały remonty łęczyńskich dróg, okaże się pewnie niebawem.

Zgodnie z informacją podaną na w/w stronie Artur Koziołek, rzecznik resortu administracji poinformował że, w przypadku zagwarantowania w ustawie budżetowej na 2014 r. zwiększonego wymiaru nakładów budżetu państwa na realizację programu, plan finansowy zostanie zaktualizowany.

(Źródło: samorzad.pap.pl)

(Schetynówka to droga lokalna zbudowana lub wyremontowana w ramach „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008–2011” wprowadzonego w okresie, gdy ministrem spraw wewnętrznych i administracji oraz wicepremierem był Grzegorz Schetyna)

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

8 komentarzy do artykułu "W 2014 nie będzie schetynówek w Łęcznej?"

 1. onleczna pisze:

  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140103/LECZNA/140109935

  Jeśli chodzi o remonty dróg, to plan jest całkiem ambitny:)

  • Bartol pisze:

   Pytanie czy i jak to teraz zrealizują. Czy planowali robić wszystko z budżetu czy może właśnie na zasadzie „schetynówek”.

 2. mieszkaniec pisze:

  Ludzie, dzisiaj gra Wielka Orkiestra, a wy tylko o tej swojej małej polityce. Gdzie info o akcji WOŚP na tej stronie, was tylko interesuje własny tył…

  • Bartol pisze:

   Kolego, to nie jest portal informacyjny, tylko blog 😉 Informacje z festynów, wystaw w CK i wręczania kwiatów dla władzy znajdziesz na stronie rzecznika urzędu.

  • jupi a jej pisze:

   Wiesz gdzie możesz sobie wsadzić tą orkiestrę? Niejako uprzedzając twoje myśli napiszę, że pomagam innym ludziom zawsze. Ale poza orkiestrą. Dobro jest ciche i pokorne a nie jakieś show i patrzcie co ja robię. Owsiak robi więcej złego i jest pajacem.

   • Bartol pisze:

    „Dobro jest ciche i pokorne a nie jakieś show i patrzcie co ja robię.” – Zupełnie jakbyś opisywał udział rzecznika Kuczyńskiego w Szlachetnej Paczce (tak jak to zrobił biuletyn informacyjny urzędu miasta (moim skromnym zdaniem)) 😉

   • onleczna pisze:

    Totalnie się z Tobą nie zgadzam. Temat jest o czym innym więc nie będę się rozpisywał jaki cel ma te „show”.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes