W 2014 nie będzie schetynówek w Łęcznej?

Dziury na ul. Armii Krajowej w Łęcznej (2013)

Serwis samorzad.pap.pl opublikował listy samorządów, które otrzymają w tym roku dofinansowanie w ramach tzw. schetynówek. Stało się to chwilę po tym, jak Minister administracji i cyfryzacji zatwierdził listy zakwalifikowanych wniosków gmin i powiatów o dofinansowanie w 2014 r. projektów drogowych w ramach Narodowego programu przebudowy dróg lokalnych. Pełna lista dotycząca woj. lubelskiego znajduje się pod tym adresem(LINK). Niestety nie znajdziecie na niej naszego miasta. Czy i jak będą wyglądały remonty łęczyńskich dróg, okaże się pewnie niebawem.

Zgodnie z informacją podaną na w/w stronie Artur Koziołek, rzecznik resortu administracji poinformował że, w przypadku zagwarantowania w ustawie budżetowej na 2014 r. zwiększonego wymiaru nakładów budżetu państwa na realizację programu, plan finansowy zostanie zaktualizowany.

(Źródło: samorzad.pap.pl)

(Schetynówka to droga lokalna zbudowana lub wyremontowana w ramach „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008–2011” wprowadzonego w okresie, gdy ministrem spraw wewnętrznych i administracji oraz wicepremierem był Grzegorz Schetyna)

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „W 2014 nie będzie schetynówek w Łęcznej?

  1. Pytanie czy i jak to teraz zrealizują. Czy planowali robić wszystko z budżetu czy może właśnie na zasadzie „schetynówek”.

 1. Ludzie, dzisiaj gra Wielka Orkiestra, a wy tylko o tej swojej małej polityce. Gdzie info o akcji WOŚP na tej stronie, was tylko interesuje własny tył…

  1. Kolego, to nie jest portal informacyjny, tylko blog 😉 Informacje z festynów, wystaw w CK i wręczania kwiatów dla władzy znajdziesz na stronie rzecznika urzędu.

  2. Wiesz gdzie możesz sobie wsadzić tą orkiestrę? Niejako uprzedzając twoje myśli napiszę, że pomagam innym ludziom zawsze. Ale poza orkiestrą. Dobro jest ciche i pokorne a nie jakieś show i patrzcie co ja robię. Owsiak robi więcej złego i jest pajacem.

   1. „Dobro jest ciche i pokorne a nie jakieś show i patrzcie co ja robię.” – Zupełnie jakbyś opisywał udział rzecznika Kuczyńskiego w Szlachetnej Paczce (tak jak to zrobił biuletyn informacyjny urzędu miasta (moim skromnym zdaniem)) 😉

   2. Totalnie się z Tobą nie zgadzam. Temat jest o czym innym więc nie będę się rozpisywał jaki cel ma te „show”.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.