W najbliższą niedzielę głosuj na Konfederację! Wybierz listę nr 1!

Jeśli zastanawiasz się czy iść w niedzielę na wybory i na kogo oddać swój głos, ten wpis jest własnie dla Ciebie! Zdarza się, że w wiadomościach wysyłanych na wąsatą skrzynkę pytacie wprost o moją rekomendację na zbliżające się wybory. Pozwolę sobie zatem na odrobinę prywaty 🙂 Dla tych, którzy mnie znają, nie będzie zaskoczenia. Swój głos oddam na Konfederację Korwina Brauna Liroya i Narodowców. Jeśli chodzi o kandydata, którego mógłbym polecić, będzie nim Natalia Wiślińska. Poniżej krótka wiadomość/informacja od Natalii.

W wyborach do Parlamentu Europejskiego kandyduję z 4 miejsca z ramienia Konfederacji w okręgu lubelskim.

Z wykształcenia jestem politologiem. Ukończyłam również prawo i bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Jestem doktorantką nauk o polityce. Pracowałam jako nauczyciel akademicki, a obecnie zajmuje stanowisko redaktora portalu wMeritum.pl.

Kandyduję do Parlamentu Europejskiego, ponieważ chcę walczyć o silną pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Uważam, że mamy prawo do prowadzenia suwerennej, podmiotowej polityki.

W Europie panuje deficyt tradycyjnych wartości. Chcę, aby były one wyraźnie artykułowane na forum Parlamentu Europejskiego.Czas skończyć z przerośniętą biurokracją, ograniczaniem wolności i promocją szkodliwych ideologii.

Czas na głos rozsądku w Parlamencie Europejskim!
Natalia Wiślińska

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “W najbliższą niedzielę głosuj na Konfederację! Wybierz listę nr 1!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.