Władza wręczyła sobie nagrody. „Oficjalnie”, mieszkańców nie zaproszono! [Zdjęcia]

Rozpoczęły się ferie! Niestety dla łęczyńskiej młodzieży, pozostającej w tym czasie w mieście nie oznacza to, że powstanie choćby jedno lodowisko. Jakie to szczęście, że przynajmniej łęczyńska władza potrafi się w tym czasie jakoś rozerwać. Pewnie będziecie zdziwieni ale dzisiaj odbyła się sesja rady miejskiej! Jednak nie taka zwykła lecz nadzwyczajna. Chodziło o wręczenie odznaczeń/tytułów „Zasłużony dla miasta i gminy Łęczna”.

Łęczyńscy wazeliniarze władzy o tym nie napiszą!

Nie szukajcie! Informacji o sesji nie znajdziecie na stronie urzędu. Bo niby po co powiadamiać mieszkańców. Jeszcze ktoś by przyszedł i zapytał Kosiarskiego za co jest ta nagroda albo nie daj Bóg zapytał swojego radnego, dlaczego głosował za tą krea… tfu! kandydaturą. Po zeszłotygodniowym wpisie o przyznaniu tytułu, wielu czytelników pytało jak można było do takiej sytuacji dopuścić.

Przypomnę, zatem że za odznaczeniem włodarza głosowali: Krystyna Borkowska, Krzysztof Matczuk, Wiesław Drabik, Anna Filipiak, Jarosław Łuczyński, Teodozja Syta, Piotr Nowak, Bednarska Grażyna, Danuta Szychta-Zagwodzka, Makara Małgorzata, Sawicki Łukasz i Jan Skibiński.

Zapytacie pewnie dlaczego nie zaproszono mieszkańców. Była przecież prezentacja kandydatów, tradycyjny „montaż” słowno-muzyczny, był też catering i kilka godzin ściskania rąk z „VIPami”. Otóż moi drodzy, właśnie w ten sposób, od wielu lat łęczyńska władza tworzy swoisty matrix w którym egzystuje od wyborów do wyborów, oderwana od rzeczywistości i potrzeb mieszkańców. Możecie być pewni, że przed wyborami w 2018 roku Kosiarski, walcząc o głosy, ożywi nawet swoje konto na facebooku (ostatni post zamieścił ok 2 lata temu). Dlaczego to robią? Bo macie krótką pamięć!

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Władza wręczyła sobie nagrody. „Oficjalnie”, mieszkańców nie zaproszono! [Zdjęcia]

  1. To ciekawe bo Kuczyński był na tej imprezie A ani słowa na swojej stronie nie pisnął. Może się boi że lud źle zareaguje.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.