1% dla Olusia – Pomagamy!

Jeśli jeszcze nie rozliczyłe(a)ś „PIT’a”, ta informacja jest właśnie dla Ciebie! Jest bowiem szansa by pomóc małemu mieszkańcowi naszej gminy.
Aleksander urodził się jako skrajny wcześniak w 24 tygodniu ciąży. Ważył 640 gram. Cudem jest, że przeżył, zwalczył niewydolność oddechową, niewydolność krążenia, niewydolność nerek, liczne posocznice. Miał wylewy dokomorowe III stopnia do mózgu, czego konsekwencją jest wodogłowie pokrwotoczne. Oluś ma złożone zastawki komorowo- otrzewnowe po obu stronach główki. Cierpi też na dysplazję oskrzelowo- płucną , wymaga rehabilitacji. Jednak najpoważniejszym problemem na chwilę obecną jest RETINOPATIA V stopnia – Aleksander ma odwarstwione siatkówki w oczach- nie widzi. Jedyną szansą są kosztowne operacje.

(Kliknij na obrazek, aby go powiększyć)

Zwracamy się z prośbą o pomoc.
Państwa 1% to dla Olusia ogromna szansa!

Numer KRS: 0000191989
Cel szczegółowy: Aleksander Klauda

Darowizny można kierować na konto: 41 1240 6351 1111 0010 5604 7328
Z dopiskiem Aleksander Klauda

Wystarczy, że „zalajkujecie” ten wpis poprzez kliknięcie przycisku „Lubię to”, widocznego pod tym zdaniem, a dotrze on do jeszcze większej ilości osób. To takie proste!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "1% dla Olusia – Pomagamy!"

 1. Monika pisze:

  Serdecznie dziękujemy Panu za zamieszczenie apelu!

 2. best pisze:

  Bartol! Chylę czoło przed ludźmi, którzy robią dobro dla ogólnego dobra. W szczególności przed takimi, którzy robią to anonimowo. Jeżeli potrafisz zauważyć potrzebę innych i odpowiednio do tego zareagować – jesteś z natury dobry. Żadną sztuką jest krytyka innych, w dzisiejszych, trudnych czasach jest to nawet bardzo łatwe. Jeżeli chociaż czasem potrafisz być szlachetny- będę Twoim rzecznikiem w trudniejszych sprawach.

  • Bartol pisze:

   @Best – wydawało mi się, że żadna osoba, także moja nie jest tu(na blogu) anonimowa… 😉 Dziękuję także za propozycję ale jak na razie nie potrzebuję rzecznika. W tej konkretniej sprawie nie trzeba gadać, tylko działać 🙂 Nie wiem jak Wy ale ja mam już swojego kandydata do 1%. Jest nim oczywiście Oluś!

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes