16-latek uciekał motocyklem przed policją!

Policjanci z Lubartowa w trakcie patrolowania ulic miasta zauważyli dwóch motocyklistów, którzy jeździli w obu kierunkach ulicą jednokierunkową. Kiedy postanowili zatrzymać ich do kontroli jeden z motocyklistów zaczął uciekać. Zagięta tablica rejestracyjna uniemożliwiała identyfikację motocykla. Kluczył uliczkami miasta łamiąc szereg przepisów drogowych. Po kilkusetmetrowym pościgu na ulicy Kościuszki motocyklista wjechał w zarośla, porzucił jednoślad i rozpoczął pieszą ucieczkę. Po chwili został zatrzymany i obezwładniony przez policjantów. Okazało się, że to 16-letni mieszkaniec powiatu Łęczyńskiego. Uciekał, ponieważ jego yamaha jest motocyklem, a on posiadał uprawnienia umożliwiające mu jazdę motorowerem.

Za popełnione wykroczenia drogowe: jazdę „pod prąd”, nie zatrzymanie się do kontroli drogowej, zakrywanie tablic rejestracyjnych oraz niestosowanie się do szeregu znaków zakazu i nakazu odpowie przed sądem.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "16-latek uciekał motocyklem przed policją!"

  1. niepokorny pisze:

    albo nic rajdowcowi nie będzie zależy kim są rodzice

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes