Urzędowa ścieżka do szpitala jak zielony dywan! [Zdjęcia]

Nie tak dawno władza wybudowała na złość mieszkańcom ścieżkę do szpitala okrężną drogą. Prawie 10-letni wydept (krótszą i prostą drogą) nadal jest tylko wydeptem. Nie od dzisiaj wiemy, że wódz jest w tym mieście nieomylny i tylko on wie jakie potrzeby mają obywatele. Warto zatem sprawdzić jak rzeczona władza dba o to miejsce.

Czytelnik wąsatego bloga pokusił się o kilka fotek. Władza zasiadająca dziś „dla odmiany” w fotelu w Ciechankach też może rzucić okiem 🙂

Wygląda na to, że ścieżka w tym miejscu jest tak potrzebna, że sam pomysłodawca o niej zapomniał. Zapomniał albo i nie, bo jak głosi oficjalna urzędowa informacja „Urzędnicy mają najczęściej pełną świadomość, że dany teren jest niewykoszony lub nieposprzątany”. Widocznie jednak nieróbstwo jest tak silnie w nich zakorzenione, że usterki muszą palcem pokazywać mieszkańcy, którzy tych wyżej wymienionych utrzymują.

A teraz najlepsze. Niewykluczone, ze całkiem niedługo za to nieróbstwo przyjdzie Łęcznianom zapłacić jeszcze więcej niż obecnie! Orły biznesu mają bowiem pomysł, jak „rozwiązać” problem. Zgadnijcie jaki? 🙂

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Urzędowa ścieżka do szpitala jak zielony dywan! [Zdjęcia]

 1. No właśnie, co piszący miał na myśli?
  Może będą podwyżki wody na 2017 rok?
  A może w urzędzie padła propozycja, że urzędnicy odpowiedzialni za ten „bajzel” w mieście i zarośniętą Łęczną zrzekną się i przestaną pobierać wynagrodzenie za pracę, bo jak widać to, że przyjdą listę podpisać nie świadczy o tym, że pracują.
  Ps.
  Nie wiem, czy zauważyliście – kto teraz przed zimą wykasza Łęczną?
  – firma „Drabik” a skąd?
  Kawał drogi mają do siebie na miejsce i im się opłaca.
  Czy to, że oni dziś koszą jest jednorazowe, czy coś już się zmieni?
  A może Ci z kamiennego placu pomyśleli, że czas zamydlić mieszkańcom oczy, wpuścić innych, ażeby mieszkańcy zobaczyli obcych na terenach Łęcznej i nie skojarzyli faktu, że ceny przetargu ustalają „SWOI” – Sami swoi.
  Chyba wiecie jakie firmy miejscowe mam na myśli?
  Ty odśnieżasz – to ja koszę i tak na zmianę.
  Czy jako mieszkańcy widzicie to zjawisko, bo gospodarz myśli, że nie?
  Bartolu zapytaj w urzędzie,jak to się miało cenowo w tym roku – komu wypchano portfel? 😉

  1. Firma „Drabik” jest tylko zerejestrowana w gm. Uścimów. Faktycznie siedzibę ma w domu właściciela mieszkającego w Rossoszu gm Łęczna.
   Firma ta znana jest w Łęcznej. Od chyba już od 5 lat świadczy usługi dla Spółdzielni Mieszkaniowej Wspólnota w Łęcznej w zakresie sprzątania, odśnieżania i konserwacji instalacji w budynkach.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.