200 kolejnych, nowych miejsc pracy!

Oczywiście nie w Łęcznej… Centrum Dystrybucyjne firmy Jeronimo Martins w Lubartowie będzie otwarte w przyszłym tygodniu. Firma wyrekrutowała już kilkaset osób do pracy. Dzisiaj dowiadujemy się, że pozostałymi 9 hektarami w specjalnej strefie ekonomicznej, interesują się także inni przedsiębiorcy. Chcą oni stworzyć nawet ok. 200 nowych miejsc pracy. Zapytacie pewnie jak to możliwe? Lubartów leży zaledwie 20km od Łęcznej. Wygląda jednak na to, że zwyczajnie „DA SIĘ”.

Patrząc na Łęczną zauważam, że dobry gospodarz najwidoczniej wychodzi z założenia, że w Łęcznej pracy jest pod dostatkiem. Kto chce może przecież zatrudnić się w kopalni, a reszta może np. złożyć CV do MOPS’u. I tak trwamy w marazmie kolejną kadencję, bez rozwoju, bez inwestycji, bez nowych miejsc pracy… Chyba czas najwyższy pakować walizki panie „burmistrzu”.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

7 komentarzy do artykułu "200 kolejnych, nowych miejsc pracy!"

 1. jupi a jej pisze:

  Bernardo ty jesteś jajcarz czy debil ?

 2. pszeniczny pisze:

  A kiedy rusza budowa InterMarche?

 3. serio pisze:

  Jeronimo Martins to portugalska firma, która jest właścicielem dobrze wszystkim w Polsce znanej, a więc nawet w Łęcznej sieci sklepów czyli Biedronka. Także Bernardo, sądzę, że ją znasz, a Pan Burmistrz też.
  Po drugie, ok jest Bogdanka, ale nie daje zatrudnienia wszystkim. Na kopalni zatrudnienie znajdują głównie mężczyźni, a co z kobietami? Poza tym różnorodność na rynku pracy to dobra sprawa.

  • Bernardo pisze:

   Przecież w mieście są już 2 biedronki, a poza tym tak dużego budynku nie byłoby gdzie postawić. O kobiety także bym się nie martwił bo mężowie dobrze zarabiają na kopalni a tym samym one nie muszą już pracować.

 4. Bernardo pisze:

  W naszym mieście jest to niepotrzebne bo w pobliżu jest kopalnia, która jest nawet firmą większą niż Jeronimo Martins. Nie sądzę, aby Pan Burmistrz znał nawet taką firmę. Jak więc zaufać niesprawdzonemu pracodawcy?

  • PIETER pisze:

   Bernardo chyba nie byłeś w PUP W Łęcznej dopiero wtedy może napisał byś coś mądrego, i zobaczył ile ludzi w naszym powiecie nie ma pracy

  • eliia pisze:

   Jako kobieta też mam składać cv na kopalnie pod ziemie? Stuknij się w głowę człowieku.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes