„Bądź EKO” już 18 czerwca!

Środowiskowy Dom Samopomocy w Łęcznej, Rada Uczestników, Łęczyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych oraz Klub Wolontariatu zapraszają do wzięcia udziału w akcji pn. „Bądź EKO”. Wydarzenie skierowane jest głównie do mieszkańców osiedla Bobrowniki – zarówno dzieci, jak i rodziców. W organizację akcji włączyły się organizacje i instytucje z naszego miasta.
Poprzez działanie edukacyjno – integracyjne chcemy zwrócić uwagę na problem zaśmiecania placów, skwerów, terenów zielonych na osiedlu, w którym na co dzień pracujemy, mieszkamy, spędzamy wolny czas. Zależy nam na tym, aby otoczenie wokół nas wyglądało inaczej.
W programie: konkursy ekologiczne, występy dzieci i młodzieży, zabawy oraz spotkanie z przedstawicielami Urzędu Miasta na temat segregacji odpadów.
Wydarzenie odbędzie się 18 czerwca 2013r. w godz. 13:00 – 16:00 przy ul. Akacjowej 11. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "„Bądź EKO” już 18 czerwca!"

  1. ziq pisze:

    Śmiech! 😛 Lepiej niech pokażą jak to się robi zamiast marnować czas 😉

    • Bartol pisze:

      Nie rozumiesz kolego, jest pewna kasa do wydania na „uświadamianie” społeczeństwa. Będziesz mógł zobaczyć jak w ciągu 3 godzin rozpływa się „kilka” złotówek 😉

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes