Czołówka na DK82 – 3 osoby ranne. Objazd!

Kierowcy poruszający się trasą DK82 Lublin -> Łęczna muszą przygotować się na duże utrudnienia w ruchu. Po godzinie 16, na łuku drogi (przed odcinkowym pomiarem prędkości), doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych Opel i Kia.
W wyniku zdarzenia trzy osoby odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitala. Najbardziej poważnych obrażeń ciała doznała kobieta jadąca samochodem marki Kia.
Na miejscu pracują trzy zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

W rejonie zdarzenia droga jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez miejscowość Kijany. Na miejscu pracują funkcjonariusze łęczyńskiej drogówki, trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "Czołówka na DK82 – 3 osoby ranne. Objazd!"

 1. ABC pisze:

  Wszystko przez tego Tuska 🙂

 2. janusz pisze:

  No niestety informacja przeredagowana z lublin112 ale ma wieblad!!! Wypadek mial miejsce (jadac od strony Lecznej) na zakrecie przed odcinkowym pomiarem predkosci. a nie jak piszecie na łuku drogi (zjazd na Kijany. Pozyskaliście redaktora z Leczynskiej konkurencji 😉 ?

  • Bartol pisze:

   Otrzymałem maila z informacją i fotkami od czytelnika. Na zamieszczonej fotce widoczne jest miejsce zdarzenia. (zmieniłem opis) Dzięki!

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes