Czołówka na DK82 – 3 osoby ranne. Objazd!

Kierowcy poruszający się trasą DK82 Lublin -> Łęczna muszą przygotować się na duże utrudnienia w ruchu. Po godzinie 16, na łuku drogi (przed odcinkowym pomiarem prędkości), doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych Opel i Kia.
W wyniku zdarzenia trzy osoby odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitala. Najbardziej poważnych obrażeń ciała doznała kobieta jadąca samochodem marki Kia.
Na miejscu pracują trzy zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

W rejonie zdarzenia droga jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez miejscowość Kijany. Na miejscu pracują funkcjonariusze łęczyńskiej drogówki, trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Czołówka na DK82 – 3 osoby ranne. Objazd!

  1. No niestety informacja przeredagowana z lublin112 ale ma wieblad!!! Wypadek mial miejsce (jadac od strony Lecznej) na zakrecie przed odcinkowym pomiarem predkosci. a nie jak piszecie na łuku drogi (zjazd na Kijany. Pozyskaliście redaktora z Leczynskiej konkurencji 😉 ?

    1. Otrzymałem maila z informacją i fotkami od czytelnika. Na zamieszczonej fotce widoczne jest miejsce zdarzenia. (zmieniłem opis) Dzięki!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.