Spółdzielnia nie może, mieszkaniec pomoże! [Zdjęcia]

Idzie wiosna, a wraz z nią sezon na porządki w ogródkach, podcinanie drzew i krzewów. Patrząc na poniższe zdjęcia zapewne pomyślicie, że zarządca terenu wywiązał się znakomicie ze swoich obowiązków. Nic bardziej mylnego.
To mieszkańcy ul. Wierzbowej, nie mogąc doczekać się reakcji SM Batory, sami wzięli sekatory w swoje ręce. Widocznie czynsz przekraczający często 500 zł za M4 to za mało, żeby spółdzielnia zrobiła porządek jakby nie było na swoim terenie.

Nie wstyd wam w spółdzielni? A może nasycona członkami wspólnej sprawy Rada Nadzorcza Batorego podobnie jak w mieście propaguje ogólny bałagan, syf i nieporządek? Odnotować należy, że tam gdzie spółdzielnia jednak przycięła gałęzie mieszkańcy musieli czekać na ich zabranie nawet kilka tygodni, np. na Wiosennej 2.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

7 komentarzy do artykułu "Spółdzielnia nie może, mieszkaniec pomoże! [Zdjęcia]"

 1. ABC pisze:

  Może cięcie drzewek kosztuje dodatkowo. Może czynsze za małe.

 2. Pandzioch pisze:

  A na moście na Wieprzu na DK82 drzewa były przycinane. Strasznie niechlujnie. Gałęzie posprzątać po kilku dniach. Teraz okolice Wieprza wyglądają tam tragicznie. Jeszcze widać ślady jakiegoś pojazdu. Okropnie i brzydko. A kiedyś, zwłaszcza w lato, było dosyć ładnie tylko ktoś w urzędzie musiał coś spartolić.

  • Pandzioch pisze:

   *posprzątane. Głupia autokorekta 😉

   • agh pisze:

    To nie urząd a GDDKiA. Dojechać jakoś musieli. Na pocieszenie powiem że firma odpowiedzialna za wycinke będzie poprawiala jakiś zjazd pod most bo go rozjeździła. Co do kolein. Woda je wyrowna.

 3. Carrin pisze:

  Wszędzie mają nieporządek i brud, no ale jak się pracuje od 9:00 do 13:00 ciężko jest to wszystko ogarnąć.
  Brodaty prezes na dwóch etatach jeden w radzie osiedla a drugi w zarządzie Batorego. 😉
  A na oś. Samsonowicza jaki bałagan.

  • Bartol pisze:

   Prośba o fotki. Widocznie trzeba palcem pokazać.
   Dziwi mnie bardzo, dlaczego członkowie Batorego zgadzają się na tak wysokie czynsze. Na zebrania przychodzi garstka mieszkańców.

   • Anty pisze:

    Wpadnij na Rynek III z aparatem i zobacz jak sie marnuje. Dopiero co odnowiony. A może zlecić prywatnej firmie uporządkowanie terenów zielonych a fakturke na urząd ;)??

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes