Czy ktoś widział tego psiaka? [Odnaleziony]

Popołudniową porą, wrzucam apel czytelniczki wąsatego bloga. Mam nadzieję, że będziecie mogli pomóc. W dniu 20.04 (niedziela) zaginął pies rasy amstaff. Pies dobrze zbudowany, maści brązowej. Miał na sobie czerwoną obrożę. Właściciele szukali czworonoga w całym mieście i okolicach. Niestety bezskutecznie. Jeżeli ktokolwiek z Was widział psa proszę o kontakt pod. Dla UCZCIWEGO znalazcy lub osoby, która ZNA miejsce pobytu psa jest przewidziana nagroda.

Z góry dziękuję za każdą informację o losie pieska. Jeśli nie znacie aktualnego miejsca pobytu czworonoga ale chcecie pomóc, wystarczy że klikniecie przycisk LUBIĘ TO! pod artykułem. W ten sposób ta wiadomość trafi do jeszcze większej liczby osób.

[Aktualizacja]
Jak podała późnym wieczorem czytelniczka, psiak się odnalazł i ma się dobrze. Życzyłbym sobie więcej tak pozytywnie zakończonych historii 😉

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "Czy ktoś widział tego psiaka? [Odnaleziony]"

  1. karlik pisze:

    Teriery typu Bull nie potrzebują kagańców,to najbardziej rodzinne psy ze wszystkich czworonogów.Pozdrawiam właścicieli:))

  2. ktośtam pisze:

    szczekał na mnie to przejechałem skurczybyka. mogę oddać zwłoki. sadistic.

  3. rrr pisze:

    gdzie ma kaganiec ten pies?

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes