Emeryt z Łęcznej podejrzany o pedofilię!

Czy dziadek przez lata gwałcił i molestował swoją wnuczkę? Sprawę wyjaśni lubelski Sąd Rejonowy.
Włodzimierz Ł., emeryt z Łęcznej został oskarżony o pięciokrotne dopuszczenie się wobec małoletniej obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych w latach 1998-2003.

Oskarżony został zatrzymany w sierpniu tego roku po zeznaniach jego wnuczki, która dzisiaj jest już dorosłą kobietą. Powiedziała śledczym, że jako niespełna 15-letnie dziecko była regularnie wykorzystywana przez swojego dziadka. Kobieta dopiero teraz zdobyła się na spotkanie z prokuratorem. Niewiele brakowało, a Włodzimierz Ł. uniknąłby zarzutów, z uwagi na przedawnienie sprawy.

Funkcjonariusze ustalili, że 67-latek w przeszłości napastował nie tylko swoją wnuczkę. Miał również molestować jej koleżankę oraz własną córkę. Obie kobiety złożyły zeznania w tej sprawie i potwierdziły te informacje. W tym przypadku jednak Włodzimierz Ł. nie doczeka się kary. Właśnie z uwagi na przedawnienie.

Z zeznań poszkodowanych wynika, że pedofilskie skłonności „dziadka” były rodzinną tajemnicą. Istnieje możliwość, że kobiety, które złożyły zeznania nie są jedynymi ofiarami Włodzimierza Ł. Jak ustalili śledczy oskarżony miał proponować krewnym i znajomym, że zaopiekuje się ich dziećmi na swojej działce rekreacyjnej. Ten wątek prokuratorskiego śledztwa nie zakończył się jednak zarzutami.

Mężczyzna nie został aresztowany. Będzie odpowiadał z wolnej stopy. Czyny które zarzucili mu policjanci są zagrożone karą do 12 lat pozbawienia wolności. Oskarżony ma także orzeczony zakaz zbliżania się do swojej wnuczki oraz dzieci poniżej 15 roku życia.

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Emeryt z Łęcznej podejrzany o pedofilię!

 1. Każdy słyszał pewnie o metodzie wyłudzenia pieniędzy na wnuczka.
  Teraz widać jest nowa – na Dziadka.
  Dziadek zapewne ma nie małą emeryturę i trafiła się okazja nieco grosza wyrwać.
  Gdzie była ta pani tzn. „wnuczka” przez tyle lat, bo od 2003 roku – za granicą?
  Może z mamusią ustalały wersje nie do podważenia.
  Wiadomo, że w tym wieku dziadka nie wsadzą do pierdla, ale kasiory od niego nie mało wydrą. 😉
  Nie mówiąc już o mecenasie.
  A Wy byście dziadka na forum od razu wykastrowali, niech teraz spogląda na własnego „fiuta” i myśli ile on jest dla niego wart?

 2. kastrować! Kogo my tu mamy pod nosem. Co chwile o jakichś pedofilach się dowiadujemy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.