„Emerytowanemu górnikowi” nie podoba się plac zabaw! [Dokument]

Spokojnie, tym razem wyjątkowo nie chodzi o Kosiarskiego.
Mieszkańcy ul. Wrzosowej przecierali oczy ze zdumienia, widząc na klatkach i w skrzynkach pocztowych, anonim jednego z mieszkańców – „schorowanego, emerytowanego górnika”, któremu wybitnie nie podoba się obecność placu zabaw w pobliżu jego miejsca zamieszkania.
Czy ktoś zrobił sobie głupi kawał i chce w ten sposób skompromitować pracowników kopalni, a może to całkiem poważny apel?
Trudno to odgadnąć ale pełną treść anonimu możecie przeczytać poniżej:

„Od poranka do wieczora dzieci piszczą, krzyczą hałasują (…) jak to wytrzymać?” – pisze autor anonimu 🙂
Widocznie dzieci jegomościa już wyrosły z placów zabawi nie ma zgody, żeby z placu mogło korzystać kolejne pokolenie młodych Łęcznian…

Jak myślicie, czy powyższy apel rzeczywiście napisał jakiś schorowany górnik, czy może to tzw. „fejk”?
Z pewnością będzie można to sprawdzić podczas zebrania Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” 24 czerwca 2016 🙂

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „„Emerytowanemu górnikowi” nie podoba się plac zabaw! [Dokument]

 1. Tym debilom rylom jebie się w głowach z nudów na emeryturze. Co te stare kurwy chcą od placu zabaw ? Gdzie te górnicze szmaty bawiły się jak byli mali ? Może bawili się w ZOMO ?

 2. No tak i znowu wychodzi ciemna strona Łęcznej…RYLE w natarciu teraz emerytowani heheh Jestem ciekawy czy temu emerytowi zapijaczeni młodsi koledzy po fachu nie przeszkadzają ?? Demolują własnie takie place zabawa dra mordę i zanieczyszczają klatki schodowe…. no ale to ryle oni mogą !!! Ręce opadają …..Łęczna nie jest górnicza !!!!

 3. To pewnie jeden z tych, którzy myślą, że Łęczna należy do górników… otóż pomyłka drogi hipokryto, Łęczna nie należy do górników ale do wszystkich mieszkańców i tak na dobrą sprawę prędzej mieszkańcy mają możliwość pozbyć się z sąsiedztwa takiego „upierdliwca” niż Ty zlikwidować ten plac zabaw. 🙂 Plac jest dla ludzi i dzieci tych, którzy wykładają na twoją śmierdzącą ogromną emeryturę górniczą więc siedź cicho i daj ludziom pracować a ich dzieciom spokojnie dorastać. „Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie” – nie zapominaj.

 4. gorg kim ty jesteś? Po co te chamskie wyzwiska? Każdy ma prawo do swojego zdania, nawet gdy jest ono absurdalne. Proponuję wszystkim swoje opinie wyrażać w bardziej kulturalnych słowach.

  1. Gorg a może to zfrustrowany POlszewik. Ty to wszędzie dopatrujesz się podłoża politycznego i od razu atakujesz PiSiorów. Żenada.

 5. Ręce opadają – zapomniał „Wół” jak „cielęciem” był i zapewne też wył, krzyczał po nocach a jak dorósł „pryty” pił i „ryja” darł – zapomniał.
  To jest tak:
  Na wsi zajeb..ej dechami kiedyś mieszkał, gdzie za przeproszeniem „psy „C.ujami” wodę piły, czy jeszcze może do dziś piją a On do miasta Łęczna się przeprowadził do KWK do pracy poszedł- mieszkanie dostał, bo się mu należało i teraz Pana udaje.
  Cale życie miał „burka” przy budzie „psisko” na łańcuchu stało nie zawsze mając nawet miskę z wodą a On teraz spotyka sąsiada, czy znajomego mówiąc cyt. To Ty Psa w Bloku masz”? – o nie!
  Jednemu pies przeszkadza a drugiemu ja widzimy po napisanym piśmie plac zabaw i bawiące się na nim dzieci.
  Tacy ludzie nie powinni w mieście mieszkać! 😉

 6. Trochę złe zdjęcie. Chodzi o plac zabaw przy Wrzosowej a nie Wierzbowej. Swoją drogą placu ze zdjęcia już nie ma.

 7. A „menele” górnicy obok z baru mu nie przeszkadzali i nie przeszkadzają? ??

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.