Ile zarabia kierownictwo Urzędu Miejskiego w Łęcznej?

Okazuje się, że aby „wykręcić” roczną pensję na poziomie powyżej 100 000 PLN, wcale nie trzeba pracować „na kopalni” czy wyjeżdżać poza granice województwa. Jak pokazują dane przedstawione poniżej, nie trzeba nawet piastować stanowiska Burmistrza. Dzisiaj mam dla Was przegląd ubiegłorocznych dochodów kierownictwa Urzędu Miejskiego w Łęcznej. Zaczynamy więc od wysokiego C:

Burmistrz – Teodor Kosiarski
2012 rok – Pensja z UM w Łęcznej 150 095,35 PLN

Zastępca Burmistrza – Dariusz Kowalski
2012 rok – Pensja z UM w Łęcznej 119 075,41 PLN

Skarbnik – Renata Brońska
2012 rok – Pensja z UM w Łęcznej 104 353,91 PLN

Sekretarz – Jerzy Małek
2012 rok – Pensja z UM w Łęcznej 102 833,32 PLN

Jak widać poniżej, w gminnych jednostkach organizacyjnych też nie jest najgorzej.

Prezes PGKiM – Bogusław Kulikowski
2012 rok – Pensja 119 603,39 PLN

Zastępca Prezesa PGKiM – Krzysztof Gułkowski
2012 rok – Pensja 65 442,30 PLN

Niestety na obecną chwilę opublikowane zostały tylko te dane. Niedługo przyjrzymy się także temu, na czym polega praca Burmistrza w naszym mieście.

Gdybyście jednak czuli niedosyt po lekturze przedstawionych danych, odsyłam do urzędowego biuletynu (LINK).

PS. Mam cichą nadzieję, że swoimi dochodami pochwali się już wkrótce Starostwo Powiatowe. 😉

Udostępnij ten wpis!

14 przemyślenia na temat „Ile zarabia kierownictwo Urzędu Miejskiego w Łęcznej?

 1. patrząc na rozwój naszego miasta, rzekłbym: nie trzeba dużo robić, żeby zarobić

  1. Dość łagodnie to ująłeś. Ja dodam, że w sprawozdaniach na sesjach króluje przedłużanie koncesji na piwo, wino, wódkę zamiast podjąłem rozmowy, planuje inwestycje, zdobyłem dofinansowanie, itp.

 2. Bernardo gdyby nie chciał upubliczniać swoich zarobków to nie mógłby być Burmistrzem. Każdy kto pełni tego typu funkcje obowiązany jest do upubliczniania swoich dochodów !
  Ale Ale ! Podniesiony przez (bez)radnego szum świadczy o zazdrości najwyraźniej ? Czy Pan zapomniał, że wynagrodzenie ma być na tyle wysokie by ograniczyć skłonność do korupcji ?!

  1. czyli jakie? Mógłbyś trochę ograniczyć wyświechtane formułki/frazesy z podręczników dla studentów. 😉

     1. Każdy kto ujawnia patologie w takim urzędzie jak łęczyński ma na drugie Bartol. A widzę, że jakiś troll przybył z dziennika wsch. na LLE. Idź spamuj Kuczyńskiemu na urzadmiejski24.pl. Ty o UJ możesz pomarzyć, za to z lizodupstwa jesteś profesorem.

     2. PS Nie każdy kto nie przyklaskuje na tym blogu robi to Kuczyńskiemu. Ale jedyną obroną na jaką Cie stać jest podnoszenie argumentu, że komentarze wpisują pracownicy urzędu albo pseudo konkurencji. Wymyśl coś lepszego 🙂

  2. Po co się tak irytować? Ja bym chciała na przykład wiedzieć na co idą moje pieniądze. Jak do tej pory idą do kieszeni urzędników i polityków, którzy nic nie robią.

  3. Pan Burmistrz i Pan Grzegorz to bardzo uczciwi ludzie i nawet nie wiedzą co znaczy korupcja. Poza tym to Pan Burmistrz wydaje uchwały w Łęcznej i on decyduje czy ktoś może zaglądać mu do portfela czy nie.

   1. Oświadczenia majątkowe obowiązane są ustawą więc uchwała nic im nie pomoże

 3. Zarobki każdego to jego prywatna sprawa. A czy pomyślał ktoś o tym, że być może Pan Burmistrz nie życzy sobie aby udostępniać jego zarobków? I co jeszcze? Może o Panu Grzegorzu też napiszcie? Ostatnio tyle spadło na tego poczciwego człowieka.

  1. ”Kazdego ” może tak ale nie urzednikow którym MY płacimy.
   MY czyli spoleczenstwo.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.