OSK Seba, najlepszy w Łęcznej!

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zastanawiają się, gdzie w naszym mieście najskuteczniej szkolą przyszłych kierowców. Dziennik Wschodni opublikował ranking szkół jazdy w naszym województwie. Okazuje się, że mamy się czym pochwalić. Ośrodek Szkolenia Kierowców Seba z Łęcznej zajął 5 miejsce w generalnym rankingu oraz pierwsze miejsce z pośród wszystkich szkół jazdy w Łęcznej. Poniżej znajdziecie fragment zestawienia.
Gratulacje dla wszystkich instruktorów!


(Kliknij na obrazek, aby go powiększyć)

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "OSK Seba, najlepszy w Łęcznej!"

  1. metsu pisze:

    Dlaczego jest na pierwszym miejscu w Łęcznej? Już śpieszę z odpowiedzią, dla OSK Seba liczą się tylko statystyki jeżeli ktoś radzi sobie gorzej pozbywają się go każąc dokupić kilkadziesiąt godzin żeby wydoić jak kasy ile się da będą oszukiwać kręcić żeby kursant miał wszystkiego już dość i odeślą z kwitkiem. Dodam, że za wykupione dodatkowe godziny pieniądze idą do kieszeni dostaniesz tylko potwierdzenie, którym możesz się podetrzeć. Radzę omijać tych ludzi szerokim łukiem.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes