Kosiarski i Borkowska podpadli narodowcom

Nie będzie w Łęcznej ronda imienia Narodowych Sił Zbrojnych. Jak podaje blog „Narodowa Łęczna”, w marcu br. narodowcy zgłosili się do włodarza z pomysłem nazwy ronda. Jak można było przewidzieć, tradycyjne „nie da się” zakończyło sprawę.
Szukali więc wsparcia gdzie indziej. Początkowo pomysł nadania takiej nazwy jednemu z Łęczyńskich rond, popierała Krystyna Borkowska, która miała nawet oznajmić, że poprze wniosek. Jakież było zdziwienie wnioskodawców gdy chwilę później otrzymali decyzję odmowną podpisaną przez „kolorowego misia” oraz „prestiżową przewodniczącą„.
Narodowcy kończąc wpis, wyrażają nadzieję „że Łęczna doczeka się nowego – burmistrza i nowej przewodniczącej rady miejskiej”.
To, że Łęczna będzie miała nowego burmistrza jest już w moim odczuciu pewne. Co więcej, „wróble ćwierkają”, że jednym z kandydatów na ten fotel, będzie właśnie emerytka Krystyna Borkowska. Uważam jednak tą ew. kandydaturę za mocno chybioną i stawiam znak równości pomiędzy jej osobą, a obecnym włodarzem.

Warto przy tej okazji przypomnieć mieszkańcom jak „prestiżowa przewodnicząca” podnosiła ręce w mijającej kadencji (LINK).

PS. A może to rondo ma nosić imię Teodora Kosiarskiego?

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „Kosiarski i Borkowska podpadli narodowcom

 1. Co jeszcze ciekawe, ojciec pani Borkowskiej był żołnierzem NSZ…

 2. Dzisiaj wpadła w moje ręce cudowna i zarazem darmowa gazeta „Pojezierze”. Po przeczytaniu mam wrażenie, że jest napisana przez tą samą osobę co „Biuletyn Informacyjny”. Powinni połączyć te dwie gazety, ponieważ brakuje mi papieru jak podcieram swoją d…

  1. Ja również mam wrażenie, że robi to Kuczyński. Zdradzają go brak stylu i błędy. On także nie podpisywał się nazwiskiem pod większością swoich artykułów w leczna24 zwanym także urzadmiejski24 (wiadomo dlaczego 😉 ).

   PS. Zerknij także na stopkę redakcyjną pojezierza 😉 Ciekawa lektura…

   1. Na Ł24 lansuje się tylko wtedy jak komuś pomaga lub coś „ciekawego” zrobił. Prowadzi wątek forum „porozmawiaj z Kuczyńskim” i odpisuje po paru dnach. Na niewygodne pytania po prostu nie chce odpisywać, pewnie jest mocno zapracowany.
    Dla mnie osoba która się nie podpisuje się pod tekstem w jakiejkolwiek gazecie, jest tchórzem i boi się odpowiedzialności za to. Żenada…

    1. też stawiam na kuczynskiego. Podobny styl czy tam jego brak i takie tekst np. radna Lekanowa. Co to w ogóle jest? I w jakim to języku. Mam nadzieję że ten pseudo dziennikarz poniesie w końcu za to odpowiedzialność.

  2. „Pojezierza” to już do rąk nie biorę. Toksyczne a zarazem żenujące. Same mongoły tam piszą.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.