Kosiarski: Ostrej zimy nie będzie. Nici z lodowiska w tym roku!? [Audio]

O tym talencie wodza z pewnością nie słyszeliście. To chyba oczywiste, że na wszystkim zna się najlepiej ale z pewnością nikt z Was nie pomyślałby, że włodarz jest także specjalistą od prognoz pogody.
Tak oto na ostatniej sesji rady miejskiej dowiedzieliśmy się, że burmistrz w tym roku lodowiska w Łęcznej nie przewiduje.
Dlaczego?

„Bo nie ma takich prognoz, żeby była ostra zima.”

Jak myślicie, wróżył z fusów, kontaktował się z wróżem Maciejem czy może zadzwonił do jakiegoś Górala?

Przypomnę, że sztuczne lodowisko zimową porą działa z powodzeniem od kilku lat w Puchaczowie.

Odchodząc trochę od tematu lodowiska, trzeba przyznać, że Łęczna coraz bardziej przypomina miasto w okresie świątecznym. W ubiegłym tygodniu obok choinki pod ratuszem stanęła ledowa kolejka. Niemożliwe? A jednak!
Jeszcze kilka lat temu, na prośby kierowane do ratusza o udekorowanie miasta dało się słyszeć odpowiedź, że to zbytnia fanaberia, albo, że jak ktoś chce poczuć klimat świąt, to niech go sobie w domu zrobi. Rok 2012 (LINK) Rok 2013 (LINK) Wystarczyła jednak groźba utraty stołka i ratusz zmienił zdanie o 180 stopni. Kolejny raz dało się! Z ogromną korzyścią dla mieszkańców 🙂

Biorąc powyższe pod uwagę, jestem przekonany, że w naszym mieście lodowisko w końcu powstanie.

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Kosiarski: Ostrej zimy nie będzie. Nici z lodowiska w tym roku!? [Audio]

  1. Wczoraj o godz 22 temp -7 o 1 w nocy -1, dzisiaj w dzień +2, tej nocy nadają +5. Lodowisko to fajna sprawa ale widząc jakie mamy zimy od kilku lat to powiedzcie jak Wy to sobie wyobrażacie? Ps. Lodowisko to dzisiaj rano było na każdym chodniku w naszym województwie:)

  2. szkoda lodowiska, bardzo szkoda, że nawet nie ma chętnego na biznes, porównując ile wyciągają na wesołym miasteczku, a ledowa kolejka z bliska traci na uroku, tandeta , pomijając brzydkie mało świąteczne kolory

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.