Krasnystawska, Wiosenna – tu też przyda się koszenie [Zdjęcia]

Porządkowych wpisów, dotyczących miejskiej zieleni ciąg dalszy. Dzisiaj coś naprawdę łatwego, bowiem na tapecie znalazła się ulica przyległa do urzędu miejskiego. Czytelnik wąsatego bloga wybrał się na spacer, taki sam spacer tą ulicą odbywają codziennie urzędnicy ratusza. I co? I… zobaczcie sami 🙂

Na zdjęciach, oprócz ulicy na której zalega piach być może jeszcze „po zimie”, widoczne są także zaniedbane posesje. Warto zapytać cz straż miejska przemieszcza się swoim bolidem zbyt szybko, żeby dostrzec te (powiedzmy) „mankamenty”?

Kiedy już uprzątniecie Krasnystawską, warto zajrzeć na os Bobrowniki, na ul. Wiosenną. Znajduje się tam plac zabaw na którym nie bawią się dzieciaki. Nie dzieje się tak dlatego, że urządzenia tam zamontowane są uszkodzone, a z powodu niekoszonej trawy. Jak podaje czytelniczka, trawnik w tym miejscu nie widział strzyżenia od ponad 1,5 miesiąca.

Dla utrudnienia opublikuję tylko jedno zdjęcie, na którym widoczna jest jedna z zabawek na wspomnianym placu.

Jak myślicie, czy urzędasy go znajdą? Czy może czekają na szybką zimę i widoczny na fotce efekt jest zamierzony? 🙂

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Krasnystawska, Wiosenna – tu też przyda się koszenie [Zdjęcia]

 1. A kto ma sprzątać?
  Tych w żółtych kamizelkach jest zaledwie w UM jak ten zespól „Ich Troje”.
  Solista jest mobilny, ma rower z wózkiem na śmieci i chwytak do?, ale nie przemęcza się z kosza opróżni, tylko co na wierzchu, ale jak już obok leżą śmieci udaje, ze ich nie widzi.
  Połowę swojego czasu pracy przegada ze znajomymi na mieście i tak się to kręci.
  Chyba zostawia sobie utrzymanie na następny dzień, by mu coś gorszego nie zadali do roboty.
  Sprzątanie u tego gościa, to tylko efekt uboczny. 😉

 2. Polecam wycieczkę do dawnego muzeum w synagodze czyli na stare miasto, zobaczcie jak zaniedbany jest ten teren, szok! Polecam tez obejrzeć jak służby porządkowe zaniedbują rewitalizowany teren Rynku III. Może sam mam sie wsiąść za koszenie i wystawić miastu fakturę??

 3. Najbardziej urzędnikom żeby zobaczyli co trzeba zrobić ale i ludziom się przydadzą żeby zobaczyli że miastem rządzi nierób, który nie rusza się z urzędowego fotela.

  1. zawsze możesz przeczytać jak to w naszym mieście jest pięknie i super u kuczyńskiego. Tutaj masz zdjęcia jak to wygląda w rzeczywistości.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.