Krzysztof Szlaga nie jest już prezesem LW Bogdanka!

Krzysztof Szlaga przestanie pełnić funkcję Prezesa Zarządu z dniem 16 lutego 2018 roku. Do czasu powołania nowego Prezesa Zarządu funkcję tę będzie pełnił Sławomir Karlikowski, obecny Z-ca Prezesa Zarządu ds. Produkcji, pełniący równocześnie funkcję Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego. Sławomir Karlikowski jest związany z LW Bogdanka SA od 1991 roku, od 2016 roku jako członek Zarządu Spółki.

Dziękujemy Krzysztofowi Szladze za 5 lat pracy w zarządzie LW Bogdanka i jego wkład włożony w rozwój Spółki. Był to ważny okres dla Bogdanki – Spółka poradziła sobie w trudnym otoczeniu rynkowym, stała się częścią Grupy Enea i wdraża nową strategię rozwoju. Ciągłość wysokiej jakości zarządzania zapewnią pozostali członkowie Zarządu, którzy pozostają w Spółce. Krzysztofowi Szladze życzę sukcesów w dalszej karierze zawodowej – powiedział Mirosław Kowalik, Przewodniczący Rady Nadzorczej LW Bogdanka SA.

Praca w Bogdance to bardzo ważny okres mojego zawodowego życia. Odchodzę z poczuciem zawodowej satysfakcji gdyż dzięki wspólnej pracy Zarządu i załogi, LW Bogdanka to obecnie spółka w bardzo dobrej formie, stabilna finansowo i operacyjnie – wskaźniki efektywności należą do najwyższych w branży, Spółka wypracowuje bardzo dobre wyniki finansowe, a dzięki otrzymaniu w 2017 roku koncesji na złoże Ostrów będzie mogła fedrować przez kolejnych blisko 50 lat – powiedział Krzysztof Szlaga, odchodzący Prezes Zarządu LW Bogdanka SA.

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Krzysztof Szlaga nie jest już prezesem LW Bogdanka!

  1. „Spółka wypracowuje bardzo dobre wyniki finansowe…”dzięki temu że moja żona i dzieci nie widzą mnie w domu nawet w sobotę i niedzielę a jak pójdę na emeryturę bedę żył jeszcze dwa lata…

    1. A kto Ci każe pracować w święta, niedziele i soboty.? Znam ludzi którzy pracują w soboty, niedziele i święta za darmo. I jakoś żyją.!

  2. Jaki szkodnik aleszko to dobry człowiek jest. Szkoda że tak dobry prezes odchodzi z kopalni.

  3. Dziękuję za to że się na nachapał nie robiąc przy tym nic specjalnego po za tym z hotelu Europa będzie musiał się przenieść do NATO W puchaczowie he

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.