Poważny wypadek na DK82 w Zofiówce. Jedna osoba nie żyje, są ranni

Niestety kolejne w tym tygodniu zdarzenie drogowe na DK82 Łęczna -> Lublin. Po godzinie 18-tej w miejscowości Zofiówka zderzyły się 4 pojazdy. Jedna osoba nie żyje, kilka jest rannych, w tym dwie ciężko. Policja wyznaczyła objazdy przez Kijany i Nowogród. Droga krajowa w miejscu zdarzenia była całkowicie nieprzejezdna. Utrudnienia w ruchu występowały do do późnych godzin wieczornych.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem 18-latek podjął manewr wyprzedzania poruszających się przed nim pojazdów. Najprawdopodobniej źle ocenił odległość do nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazdu. W ostatniej chwili postanowił wrócić na swój pas, lecz zaczepił o jadącego w tym samym kierunku mercedesa. Ten zaś uderzył w peugeota. Finalnie kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka citroenem.

Wszystkie poszkodowane w zdarzeniu osoby zostały przetransportowane do szpitali. Lekarzom nie udało się uratować życia kierowcy opla, który zmarł w wyniku doznanych obrażeń ciała. Kolejne dwie osoby są ciężko ranne. Pozostali ranni wyszli już ze szpitali. Służby ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

8 komentarzy do artykułu "Poważny wypadek na DK82 w Zofiówce. Jedna osoba nie żyje, są ranni"

 1. Jobo pisze:

  Kolego nieobecny jakie to ma znaczenie kim ty jesteś czlowiek nie żyje a ty co szukasz może polityki po trupach chłop jesteś no taki prosty no rozumiesz nie bo jak mozesz rozumieć jak żeś prosty ….

 2. Ola pisze:

  a co to za 18-latek? z LLE?

 3. Marek pisze:

  Ludzie trzeba się skrzyknąc i doprowadzić aby było tu ograniczenie do 70 km bo zginęło tu już za dużo ludzi w tym dzieci

  • Mateusz pisze:

   I co to da?
   Jechałem w tym samym czasie wyprzedzał mnie ten baran już w Turce i mało na mnie nie najechał gdybym nie hamował.
   I widziałem z daleka jak doprowadza do wypadku. Nie miał zapietych pasów i w wyniku wypadku znalazł się na tylnym siedzeniu.
   Zmarł przez swoją głupotę. Co da te 70 idiota zawsze nim będzie jakie znaki by nie stały to i tak doprowadzi do wypadku przez brak wyobraźni.

  • janusz pisze:

   Wypadek był na prostej w okolicy komisu/stacji paliw LPG. Tam jest ograniczenie do 70 wiec co to dało ?

 4. Nieobecny pisze:

  Droga redakcjo, czy to ładnie tak kopiować cudzy tekst?

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes