Poważny wypadek na DK82 w Zofiówce. Jedna osoba nie żyje, są ranni

Niestety kolejne w tym tygodniu zdarzenie drogowe na DK82 Łęczna -> Lublin. Po godzinie 18-tej w miejscowości Zofiówka zderzyły się 4 pojazdy. Jedna osoba nie żyje, kilka jest rannych, w tym dwie ciężko. Policja wyznaczyła objazdy przez Kijany i Nowogród. Droga krajowa w miejscu zdarzenia była całkowicie nieprzejezdna. Utrudnienia w ruchu występowały do do późnych godzin wieczornych.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem 18-latek podjął manewr wyprzedzania poruszających się przed nim pojazdów. Najprawdopodobniej źle ocenił odległość do nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazdu. W ostatniej chwili postanowił wrócić na swój pas, lecz zaczepił o jadącego w tym samym kierunku mercedesa. Ten zaś uderzył w peugeota. Finalnie kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka citroenem.

Wszystkie poszkodowane w zdarzeniu osoby zostały przetransportowane do szpitali. Lekarzom nie udało się uratować życia kierowcy opla, który zmarł w wyniku doznanych obrażeń ciała. Kolejne dwie osoby są ciężko ranne. Pozostali ranni wyszli już ze szpitali. Służby ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Poważny wypadek na DK82 w Zofiówce. Jedna osoba nie żyje, są ranni

 1. Kolego nieobecny jakie to ma znaczenie kim ty jesteś czlowiek nie żyje a ty co szukasz może polityki po trupach chłop jesteś no taki prosty no rozumiesz nie bo jak mozesz rozumieć jak żeś prosty ….

 2. Ludzie trzeba się skrzyknąc i doprowadzić aby było tu ograniczenie do 70 km bo zginęło tu już za dużo ludzi w tym dzieci

  1. I co to da?
   Jechałem w tym samym czasie wyprzedzał mnie ten baran już w Turce i mało na mnie nie najechał gdybym nie hamował.
   I widziałem z daleka jak doprowadza do wypadku. Nie miał zapietych pasów i w wyniku wypadku znalazł się na tylnym siedzeniu.
   Zmarł przez swoją głupotę. Co da te 70 idiota zawsze nim będzie jakie znaki by nie stały to i tak doprowadzi do wypadku przez brak wyobraźni.

  2. Wypadek był na prostej w okolicy komisu/stacji paliw LPG. Tam jest ograniczenie do 70 wiec co to dało ?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.